Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1. liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Mladší žáci II
21.9. 15:00
OB006
TJ Senice na Hané - TJ Cement Hranice
18 : 14
21.9. 13:30
OB007
TJ Cement Hranice - TJ Sokol Centrum Haná B
7 : 23
21.9. 12:00
OB008
TJ Senice na Hané - TJ Sokol Centrum Haná B
13 : 24
Mladší žačky II
19.10. 11:00
OC020
TJ Cement Hranice - DHK Zora Olomouc B
10 : 13
19.10. 09:30
OC018
Házená Velká Bystřice - DHK Zora Olomouc B
20 : 13
19.10. 08:00
OC017
TJ Cement Hranice - Házená Velká Bystřice
11 : 18
MSL Muži I.
29.9. 14:30
TA014
TJ Holešov B - Krmelín
28 : 21
MSK_OLK Starší žáci
14.9. 11:40
TC009
TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
20 : 29
14.9. 10:20
TC008
HBC Olomouc 1966 A - Kopřivnice
22 : 29
14.9. 09:00
TC007
TJ Tatran Litovel - HBC Olomouc 1966 A
14 : 24
MSK_OLK Mladší žáci
10.11. 15:30
TE045
TJ Tatran Litovel - Polanka
34 : 24
10.11. 14:15
TE044
Kopřivnice - Polanka
19 : 29
10.11. 13:00
TE043
TJ Tatran Litovel - Kopřivnice
25 : 16
ZL mladší žactvo II
22.9. 13:00
ZB001
Napajedla_s - Rožnov p.R._ch
21 : 21
ZL starší žáci
22.9. 15:00
ZC001
Napajedla - Rožnov p.R.
10 : 19
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
16.5. 16:00
video
online
HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín
16.5. 17:00
video
online
HBC Strakonice 1921 - Velká Bystřice
16.5. 17:00
video
online
TJ Tatran Litovel - Náchod
16.5. 17:00
video
online
Vsetín - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
Chodov - Házená L.Hustopeče
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
14
11
1
2
439 : 353
23
2
Velká Bystřice
14
10
1
3
414 : 389
21
3
TJ Tatran Litovel
14
8
2
4
411 : 385
18
4
HC Zlín
14
8
0
6
391 : 366
16
5
Házená L.Hustopeče
14
7
1
6
389 : 391
15
6
Chodov
14
6
0
8
395 : 399
12
7
S.Vršovice
14
6
0
8
364 : 377
12
8
Dvůr Králové
14
5
1
8
347 : 368
11
9
HBC Ronal Jičín "B"
14
5
1
8
358 : 391
11
10
Náchod
14
5
1
8
365 : 399
11
11
Vsetín
14
5
0
9
375 : 400
10
12
HK Bystřice p.H.
14
4
0
10
399 : 429
8
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
105
David Mužík
Házená Velká Bystřice
96
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dušan Palát
HK Bystřice p.H.
34
David Mužík
Házená Velká Bystřice
30
Ondřej Vavrys
HC Zlín
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Nejdl
HBC Strakonice 1921
36
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
30
David Šeba
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.