Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
Rozpis soutěže
1. liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
6.1.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
6.12. 19:00
AC063
L.Vršovice - HBC Strakonice B
26 : 23
2.liga muži SZČ
8.3. 14:00
AD084
Ústí n.L. - Košutka
23 : 33
29.2. 17:30
AD074
Jablonec - Ústí n.L.
42 : 27
10.11. 09:00
AD041
Ústí n.L. - Liberec
29 : 27
2.liga mladší dorostenci - Č
29.2. 15:30
AK074
ElektroPraga Jablonec - Lokomotiva Vršovice
34 : 21
6.12. 17:00
AK063
Lokomotiva Vršovice - HBC Strakonice
31 : 41
30.11. 16:00
AK057
1.HC Pardubice - HK Baník Most
19 : 31
2.liga ženy - západ
27.10. 15:15
AS036
FK Hvězda Cheb - H. Brod B
22 : 24
14.9. 17:00
AS005
Ústí n.L. - Č.Budějovice
22 : 37
2.liga starších dorostenek
22.2. 13:00
AUB084
HC Háje - DHK Pardubice
39 : 24
1.liga mladší dorostenky
22.2. 11:00
AV084
Háje - DHC Plzeň
27 : 29
2.liga mladší dorostenky - západ
7.3. 16:00
AVA094
Baník Most B - KF Ledeč n. S.
32 : 13
27.10. 13:15
AVA036
FK Hvězda Cheb - H.Brod
27 : 24
12.10. 18:00
AVA022
Baník Most B - TJ Jiskra Třeboň
34 : 34
Liga ÚK / SD
11.10. 16:30
SD001
HK Spartak Útí n. L. - HK Chomutov
31 : 15
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Dvůr Králové
16.5. 16:00
video
online
HBC Ronal Jičín "B" - HC Zlín
16.5. 17:00
video
online
HBC Strakonice 1921 - Velká Bystřice
16.5. 17:00
video
online
TJ Tatran Litovel - Náchod
16.5. 17:00
video
online
Vsetín - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
Chodov - Házená L.Hustopeče
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
14
11
1
2
439 : 353
23
2
Velká Bystřice
14
10
1
3
414 : 389
21
3
TJ Tatran Litovel
14
8
2
4
411 : 385
18
4
HC Zlín
14
8
0
6
391 : 366
16
5
Házená L.Hustopeče
14
7
1
6
389 : 391
15
6
Chodov
14
6
0
8
395 : 399
12
7
S.Vršovice
14
6
0
8
364 : 377
12
8
Dvůr Králové
14
5
1
8
347 : 368
11
9
HBC Ronal Jičín "B"
14
5
1
8
358 : 391
11
10
Náchod
14
5
1
8
365 : 399
11
11
Vsetín
14
5
0
9
375 : 400
10
12
HK Bystřice p.H.
14
4
0
10
399 : 429
8
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Házená Legata Hustopeče
105
David Mužík
Házená Velká Bystřice
96
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
84
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Dušan Palát
HK Bystřice p.H.
34
David Mužík
Házená Velká Bystřice
30
Ondřej Vavrys
HC Zlín
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Nejdl
HBC Strakonice 1921
36
Michal Adam
Házená Legata Hustopeče
30
David Šeba
1.HK Dvůr Králové
28
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.