Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Lukáš Koníček
Sokol Sokolnice
6
Alexandr Kretek
SK Žeravice
6
Martin Křivánek
SHC Maloměřice
6
Jakub Mach
SKKP Handball Brno
6
Ondřej Fojtů
Sokol Sokolnice
7
Šimon Kadlčík
TJ Fatra Slavia Napajedla
7
Ondřej Mrázek
HC Zlín
7
Michal Onderka
SK Žeravice
7
Adam Šimbera
Sokol Nové Bránice
7
Filip Zeman
SHC Maloměřice
7
David Fojtík
SHC Maloměřice
8
David Holý
Handball club Olomouc 1966
8
Václav Špok
Sokol Ostrava
8
Tomáš Bartůněk
SK Žeravice
9
Karel Heřman
Sokol Ostrava
9
Lukáš Jordán
TJ Cement Hranice
9
Martin Papala
Sokol Ostrava
9
Zbyněk Spurný
TJ Cement Hranice
9
Karel Staněk
Házená Paskov
9
Ivan Ishchuk
TJ Fatra Slavia Napajedla
11
Jan Možíš
SK Žeravice
11
Jiří Zemek
Sokol Nové Bránice
11
David Linhart
Sokol Sokolnice
12
Ondřej Čermák
SHC Maloměřice
13
Štěpán Černocký
TJ Fatra Slavia Napajedla
13
Ondřej Kusý
Házená Paskov
13
Robert Mladenov
HC Zlín
13
Marek Zahumenský
Sokol Ostrava
13
Pavel Foltánek
SKKP Handball Brno
14
Marek Klvaňa
TJ Cement Hranice
14
Daniel Šuranský
HC Zlín
14
Martin Trojan
Házená Paskov
14
David Buchta
SKKP Handball Brno
15
David Ditmar
Handball club Olomouc 1966
15
Lukáš Horák
SHC Maloměřice
15
Richard Janeček
SKKP Handball Brno
15
Daniel Měsíc
TJ Cement Hranice
15
Miroslav Telíšek
SK Žeravice
15
Petr Vágo
Házená Paskov
15
Ondřej Veselý
TJ Fatra Slavia Napajedla
15
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.