Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla
1
Adam Kašparovský
Sokol Nové Bránice
1
Adam Bulhart
SHC Maloměřice
1
Adam Šimbera
Sokol Nové Bránice
7
Adam Krčmář
TJ Cement Hranice
30
Adam Chovanec
SK Žeravice
33
Adam Blahut
Házená Paskov
40
Adam Kotěšovský
TJ Cement Hranice
46
Adam Miroš
Házená Paskov
49
Adam Hájek
Házená Paskov
72
Alexandr Kretek
SK Žeravice
6
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
54
Daniel Šuranský
HC Zlín
14
Daniel Měsíc
TJ Cement Hranice
15
Daniel Janda
SKKP Handball Brno
17
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
96
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
98
Daniel Němec
Handball club Olomouc 1966
98
Daniel Mika
SK Žeravice
156
David Bardoděj
TJ Holešov
1
David Kadlčík
TJ Fatra Slavia Napajedla
4
David Fojtík
SHC Maloměřice
8
David Holý
Handball club Olomouc 1966
8
David Linhart
Sokol Sokolnice
12
David Ditmar
Handball club Olomouc 1966
15
David Buchta
SKKP Handball Brno
15
David Švehlák
HC Zlín
23
David Čech
SKKP Handball Brno
31
David Břežný
Sokol Ostrava
40
David Kubiš
HC Zlín
50
David Unge
Sokol Sokolnice
63
David Schaffner
Handball club Olomouc 1966
102
Denis Patrik O´Connor
Sokol Ostrava
49
Dominik Nachtnebl
Sokol Nové Bránice
5
Dominik Kolář
HC Zlín
5
Dominik Medek
HC Zlín
25
Dominik Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla
38
Dominik Urbanec
Sokol Ostrava
49
Erik Kašpar
Handball club Olomouc 1966
139
Filip Tuma
Sokol Ostrava
1
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.