Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Filip Novák
Mateřský klub
TJ Cement Hranice
Rok narození
2001
Typ licence
Licence C
Platnost licence
1.8.2022
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci V
15.2. 18:30
AI173
Žeravice - HBC Olomouc 1966
18 : 41
15.9. 10:00
AI079
TJ FS Napajedla - Sokol Ostrava
28 : 23
2.liga mladší dorostenci - JM
8.3. 09:00
ALA079
Uh. Hradiště - SK Kuřim
13 : 16
22.2. 09:00
ALA067
Uh. Hradiště - Bohunice
28 : 15
8.12. 12:30
ALA061
TJ Sokol Centrum Haná - Uh. Hradiště
20 : 24
1.12. 10:00
ALA055
Uh. Hradiště - Chrudim
34 : 16
10.11. 12:30
ALA039
TJ Sokol Centrum Haná - SK Kuřim
23 : 20
12.10. 12:00
ALA019
Uh. Hradiště - Sokol V. Meziříčí
33 : 28
2.liga mladší dorostenci - SM
1.3. 15:00
ALB076
HC Nový Jičín - HK Bystřice p.H.
31 : 24
2.liga ženy - východ
28.9. 15:30
AT044
Hodonín B - Bohumín
23 : 34
2.liga mladší dorostenky - východ
15.2. 16:30
AVB076
SK Žeravice - Bohunice
27 : 24
28.9. 13:30
AVB052
HK Hodonín - 1.SC Bohumín
30 : 28
Jihomoravská liga mužů
1.12. 14:00
LA004
Uh. Hradiště - Hostěrádky
26 : 21
12.10. 14:00
LA010
Uh. Hradiště - Sokolnice
25 : 31
Starší žáci II
5.11. 18:30
OA030
TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
30 : 18
Mladší žáci II
10.11. 16:45
OB027
TJ Sokol Centrum Haná B - SK Žeravice
15 : 20
10.11. 15:30
OB026
Sokol Horka n.M. - SK Žeravice
17 : 22
10.11. 14:15
OB025
TJ Sokol Centrum Haná B - Sokol Horka n.M.
19 : 16
MSL Muži I.
8.9. 15:00
TA004
TJ Sokol Horka n.M. - Krmelín
17 : 37
ZL mladší žactvo II
17.11. 14:00
ZB055
Kunovice_d - Zubří B_ch
16 : 19
ZL starší žáci
1.12. 12:00
ZC040
Uh. Hradiště - Holešov
27 : 15
ZLJ Starší žáci
8.3. 11:00
ZCJ010
Uh. Hradiště - Holešov
28 : 9
22.2. 11:00
ZCJ003
Uh. Hradiště - Vsetín
17 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.