Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Hájek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
2000
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
29.9. 15:00
AH008
L.Vršovice - Náchod
32 : 31
28.9. 16:00
AH012
BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod
12 : 36
21.9. 16:00
AH001
BHS Starý Plzenec - Třeboň
12 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
12.10. 16:00
AK021
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
30 : 28
29.9. 13:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec
35 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.1. 16:30
AP100
DHK Loko Liberec - TJ Slavoj Tachov
18 : 38
11.1. 14:50
AP098
Zlín A - DHK Loko Liberec
30 : 13
11.1. 13:10
AP096
J.Hradec - Zlín A
19 : 18
11.1. 11:30
AP094
TJ Slavoj Tachov - Zlín A
13 : 21
11.1. 09:50
AP092
Zlín A - DHK Baník Most
25 : 12
30.11. 16:30
AP010
DHK Loko Liberec - Sokol Kobylisy II
11 : 20
30.11. 14:00
AP007
Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb
22 : 12
30.11. 11:30
AP004
Sokol Kobylisy II - MIlevsko
14 : 19
30.11. 10:40
AP003
DHK Loko Liberec - DHC Plzeň
13 : 29
2.liga ženy - západ
23.2. 14:00
AS081
Slavoj Tachov - H. Brod B
27 : 30
2.liga starších dorostenek
16.11. 17:00
AUB052
HC Háje - Bohumín
33 : 23
2.11. 17:00
AUB039
TJ Turnov - Bohumín
21 : 18
20.10. 11:00
AUB030
HC Háje - Astra Praha
34 : 28
22.9. 13:00
AUB012
HK Slavia VŠ Plzeň - Bohumín
30 : 24
1.liga mladší dorostenky
16.11. 19:00
AV052
Háje - Kobylisy
28 : 24
20.10. 09:00
AV030
Háje - J.Hradec
23 : 18
2.liga mladší dorostenky - západ
8.2. 16:30
AVA071
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
19 : 26
8.12. 15:30
AVA063
HC Plzeň - H.Brod
30 : 26
12.10. 14:00
AVA023
Házená Mělník - H.Brod
28 : 31
starší žáci
8.2. 12:10
B030
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
15 : 12
8.2. 10:30
B028
Talent Škoda JS Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
33 : 11
8.2. 08:00
B025
Slavia VŠ Plzeň - Šťáhlavy
6 : 36
Přebor starších žáků
12.10. 12:00
CN042
Házená Mělník - Kutná Hora
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
133
Jaroslav Ouředník
HK Baník Most
117
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
25
Jan Stejskal
TJ Sokol Úvaly
20
Janek Lojda
TJ Náchod
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Rubín
Házená Mělník
32
Tobiáš Bauer
TJ Loko České Budějovice
26
Janek Lojda
TJ Náchod
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.