Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Hájek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
2000
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.4.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starší dorostenci Z
29.9. 15:00
AH008
L.Vršovice - Náchod
32 : 31
28.9. 16:00
AH012
BHS Starý Plzenec - Jiskra Havlíčkův Brod
12 : 36
21.9. 16:00
AH001
BHS Starý Plzenec - Třeboň
12 : 29
2.liga mladší dorostenci - Č
12.10. 16:00
AK021
Házená Mělník - ElektroPraga Jablonec
30 : 28
29.9. 13:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - ElektroPraga Jablonec
35 : 30
Žákovská liga starších žaček
11.1. 16:30
AP100
DHK Loko Liberec - TJ Slavoj Tachov
18 : 38
11.1. 14:50
AP098
Zlín A - DHK Loko Liberec
30 : 13
11.1. 13:10
AP096
J.Hradec - Zlín A
19 : 18
11.1. 11:30
AP094
TJ Slavoj Tachov - Zlín A
13 : 21
11.1. 09:50
AP092
Zlín A - DHK Baník Most
25 : 12
30.11. 16:30
AP010
DHK Loko Liberec - Sokol Kobylisy II
11 : 20
30.11. 14:00
AP007
Sokol Kobylisy II - FK Hvězda Cheb
22 : 12
30.11. 11:30
AP004
Sokol Kobylisy II - MIlevsko
14 : 19
30.11. 10:40
AP003
DHK Loko Liberec - DHC Plzeň
13 : 29
2.liga ženy - západ
23.2. 14:00
AS081
Slavoj Tachov - H. Brod B
27 : 30
2.liga starších dorostenek
16.11. 17:00
AUB052
HC Háje - Bohumín
33 : 23
2.11. 17:00
AUB039
TJ Turnov - Bohumín
21 : 18
20.10. 11:00
AUB030
HC Háje - Astra Praha
34 : 28
22.9. 13:00
AUB012
HK Slavia VŠ Plzeň - Bohumín
30 : 24
1.liga mladší dorostenky
16.11. 19:00
AV052
Háje - Kobylisy
28 : 24
20.10. 09:00
AV030
Háje - J.Hradec
23 : 18
2.liga mladší dorostenky - západ
8.2. 16:30
AVA071
HC Plzeň - TJ Jiskra Třeboň
19 : 26
8.12. 15:30
AVA063
HC Plzeň - H.Brod
30 : 26
12.10. 14:00
AVA023
Házená Mělník - H.Brod
28 : 31
starší žáci
8.2. 12:10
B030
Šťáhlavy - Talent Škoda JS Plzeň
15 : 12
8.2. 10:30
B028
Talent Škoda JS Plzeň - Slavia VŠ Plzeň
33 : 11
8.2. 08:00
B025
Slavia VŠ Plzeň - Šťáhlavy
6 : 36
Přebor starších žáků
12.10. 12:00
CN042
Házená Mělník - Kutná Hora
25 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.