Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Radek Seidl
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1987
Typ licence
Licence C
Platnost licence
17.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JVČ
23.2. 17:00
AC071
L.Vršovice - Sezimovo Ústí
18 : 23
20.10. 17:00
AC030
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
17 : 33
2.liga muži SZČ
9.11. 19:30
AD037
Loko Louny - Ml. Boleslav
25 : 27
1.liga starší dorostenci
1.12. 13:00
AG055
C.S.Cargo HBC Jičín - Rožnov p.R.
45 : 33
2.liga starší dorostenci Z
23.2. 15:00
AH071
L.Vršovice - Sokol Vršovice
24 : 36
9.11. 17:00
AH037
Loko Louny - Třeboň
28 : 25
20.10. 15:00
AH030
L.Vršovice - 1.HC Pardubice
40 : 27
1.liga mladší dorostenci
1.12. 11:00
AJ055
C.S.Cargo HBC Jičín A - Liberec
32 : 20
2.liga mladší dorostenci - Č
23.2. 13:00
AK071
Lokomotiva Vršovice - Sokol Vršovice
27 : 41
20.10. 13:00
AK030
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
36 : 34
22.9. 12:00
AK002
HK Baník Most - Náchod
34 : 18
2.liga ženy - západ
1.3. 17:00
AS086
DHK Pardubice - Astra
29 : 28
9.2. 15:00
AS067
Sokol Písek B - Lions Hostivice - Břve
29 : 28
1.liga starších dorostenek
9.2. 17:00
AUA067
Písek - Slavia
20 : 42
22.9. 16:00
AUA011
DHK Baník Most - Ostrava Zábřeh
39 : 24
2.liga starších dorostenek
1.3. 15:00
AUB086
DHK Pardubice - Astra Praha
30 : 37
1.liga mladší dorostenky
9.2. 15:00
AV067
Písek - Slavia
30 : 33
22.9. 14:00
AV011
DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice
27 : 20
2.liga mladší dorostenky - západ
1.3. 13:00
AVA086
DHK Pardubice - ČZ HBC Strakonice 1921
22 : 40
Přebor Prahy mužů
20.10. 19:00
BA015
L.Vršovice B - Všenory
32 : 27
Přebor Prahy žen
20.11. 19:15
BB014
Házená Mělník - Praha 4
27 : 15
6.11. 19:15
BB007
Házená Mělník - Astra B
22 : 20
27.9. 19:45
BB013
Střešovice A - Radlice
24 : 16
Přebor Prahy starších žákyň
26.1. 14:25
BE060
Slavia A - Slavia B
26 : 15
26.1. 12:30
BE057
Astra - Slavia B
10 : 17
26.1. 09:00
BE051
Astra - S.Vršovice
13 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.