Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Šulc
Mateřský klub
Zahraničí
Rok narození
1982
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - západ
2.11. 15:30
AS041
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
33 : 30
13.10. 15:00
AS019
Sokol Písek B - Č.Budějovice
26 : 25
21.9. 15:30
AS008
Č.Budějovice - S.Vršovice B
35 : 24
14.9. 18:00
AS006
S.Vršovice B - DHK Pardubice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
13.10. 13:00
AUA019
Písek - HC Plzeň
28 : 18
2.liga starších dorostenek
7.3. 15:00
AUB091
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 18
30.11. 15:00
AUB055
Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
17 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AV072
DHC Plzeň - S.Vršovice
35 : 19
13.10. 17:00
AV019
Písek - Háje
24 : 19
12.10. 12:50
AV024
Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 35
14.9. 14:00
AV006
S.Vršovice - DHC Plzeň
29 : 35
2.liga mladší dorostenky - západ
15.9. 17:00
AVA005
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
22.2. 15:00
AVB082
Bohunice - Karviná
22 : 27
KP starší žáci
20.10. 13:10
HC012
Třeboň - Sezimovo Ústí
16 : 14
20.10. 12:20
HC011
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 26
20.10. 11:30
HC010
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 17
20.10. 10:40
HC009
HBC Strakonice - Třeboň
11 : 19
20.10. 09:50
HC008
HBC Strakonice - Sezimovo Ústí
20 : 23
20.10. 09:00
HC007
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
HK Lovosice - HCB Karviná
9.4. 19:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
16.5. 13:00
video
online
Dukla - Rožnov p.R.
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - Zubří
16.5. 16:00
video
online
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice
17.5. 15:00
video
online
Sokol Nové Veselí - TJ Sokol Šťáhlavy
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
14
14
0
0
520 : 297
28
2
Dukla
14
13
0
1
452 : 298
26
3
Pepino SKP Frýdek-Místek
14
11
0
3
383 : 322
22
4
Sokol Nové Veselí
14
10
0
4
390 : 339
20
5
C.S.Cargo HBC Jičín
14
7
0
7
394 : 375
14
6
Talent Škoda JS Plzeň
14
7
0
7
378 : 380
14
7
HK Lovosice
14
6
0
8
408 : 467
12
8
Rožnov p.R.
14
5
0
9
392 : 447
10
9
HCB Karviná
14
4
0
10
341 : 396
8
10
TJ Sokol Šťáhlavy
14
3
0
11
307 : 412
6
11
TJ Sokol Úvaly
14
3
0
11
309 : 432
6
12
Kopřivnice
14
1
0
13
298 : 407
2
Tabulka střelců
Daniel Doškář
C.S.Cargo HBC Jičín
96
Tomáš Šustáček
TJ Rožnov p.R.
94
Václav Kovář
HK FCC Město Lovosice
78
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Tomáš Šustáček
TJ Rožnov p.R.
34
Jakub Rumian
Pepino SKP Frýdek-Místek
24
Dušan Palát
HC Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Řepa
TJ Sokol Nové Veselí
36
Tomáš Šustáček
TJ Rožnov p.R.
34
Martin Pašek
Talent Škoda JS Plzeň
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.