Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Šulc
Mateřský klub
Zahraničí
Rok narození
1982
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - západ
2.11. 15:30
AS041
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
33 : 30
13.10. 15:00
AS019
Sokol Písek B - Č.Budějovice
26 : 25
21.9. 15:30
AS008
Č.Budějovice - S.Vršovice B
35 : 24
14.9. 18:00
AS006
S.Vršovice B - DHK Pardubice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
13.10. 13:00
AUA019
Písek - HC Plzeň
28 : 18
2.liga starších dorostenek
7.3. 15:00
AUB091
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 18
30.11. 15:00
AUB055
Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
17 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AV072
DHC Plzeň - S.Vršovice
35 : 19
13.10. 17:00
AV019
Písek - Háje
24 : 19
12.10. 12:50
AV024
Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 35
14.9. 14:00
AV006
S.Vršovice - DHC Plzeň
29 : 35
2.liga mladší dorostenky - západ
15.9. 17:00
AVA005
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
22.2. 15:00
AVB082
Bohunice - Karviná
22 : 27
KP starší žáci
20.10. 13:10
HC012
Třeboň - Sezimovo Ústí
16 : 14
20.10. 12:20
HC011
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 26
20.10. 11:30
HC010
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 17
20.10. 10:40
HC009
HBC Strakonice - Třeboň
11 : 19
20.10. 09:50
HC008
HBC Strakonice - Sezimovo Ústí
20 : 23
20.10. 09:00
HC007
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
16.5. 15:00
video
online
Sokol Ostrava - Zlín
17.5. 12:00
video
online
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B
17.5. 14:30
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
HC Nový Jičín - Kopřivnice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
13
11
1
1
445 : 344
23
2
SKH Polanka n.O.
12
10
1
1
364 : 229
21
3
TJ Tatran Litovel
13
10
1
2
468 : 375
21
4
Zlín
13
9
0
4
353 : 346
18
5
HCB Karviná B
13
6
0
7
310 : 324
12
6
Sokol Ostrava
13
5
1
7
374 : 394
11
7
TJ Cement Hranice
14
5
0
9
425 : 422
10
8
HC Nový Jičín
12
4
2
6
333 : 362
10
9
Rožnov p.R.
13
4
1
8
420 : 436
9
10
HK Bystřice p.H.
13
3
1
9
323 : 379
7
11
TJ Sokol Horka n.M.
13
0
0
13
269 : 473
0
Tabulka střelců
Michal Coufal
TJ Tatran Litovel
109
Martin Benýšek
KH ISMM Kopřivnice
98
Matěj Nedoma
HC Nový Jičín
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Stejskal
TJ Tatran Litovel
31
Martin Benýšek
KH ISMM Kopřivnice
23
Jakub Znišťal
Sokol Ostrava
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
TJ Tatran Litovel
30
Sebastián Ján
TJ Tatran Litovel
30
Tomáš Vlk
SKH Polanka n.O.
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.