Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Šulc
Mateřský klub
Zahraničí
Rok narození
1982
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - západ
2.11. 15:30
AS041
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
33 : 30
13.10. 15:00
AS019
Sokol Písek B - Č.Budějovice
26 : 25
21.9. 15:30
AS008
Č.Budějovice - S.Vršovice B
35 : 24
14.9. 18:00
AS006
S.Vršovice B - DHK Pardubice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
13.10. 13:00
AUA019
Písek - HC Plzeň
28 : 18
2.liga starších dorostenek
7.3. 15:00
AUB091
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 18
30.11. 15:00
AUB055
Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
17 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AV072
DHC Plzeň - S.Vršovice
35 : 19
13.10. 17:00
AV019
Písek - Háje
24 : 19
12.10. 12:50
AV024
Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 35
14.9. 14:00
AV006
S.Vršovice - DHC Plzeň
29 : 35
2.liga mladší dorostenky - západ
15.9. 17:00
AVA005
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
22.2. 15:00
AVB082
Bohunice - Karviná
22 : 27
KP starší žáci
20.10. 13:10
HC012
Třeboň - Sezimovo Ústí
16 : 14
20.10. 12:20
HC011
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 26
20.10. 11:30
HC010
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 17
20.10. 10:40
HC009
HBC Strakonice - Třeboň
11 : 19
20.10. 09:50
HC008
HBC Strakonice - Sezimovo Ústí
20 : 23
20.10. 09:00
HC007
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
133
Jaroslav Ouředník
HK Baník Most
117
David Kudrhalt
ElektroPraga Jablonec
116
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Stoklasa
Sokol Vršovice
25
Jan Stejskal
TJ Sokol Úvaly
20
Janek Lojda
TJ Náchod
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Adam Rubín
Házená Mělník
32
Tobiáš Bauer
TJ Loko České Budějovice
26
Janek Lojda
TJ Náchod
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.