Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Jakub Šulc
Mateřský klub
Zahraničí
Rok narození
1982
Typ licence
Licence A
Platnost licence
23.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - západ
2.11. 15:30
AS041
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
33 : 30
13.10. 15:00
AS019
Sokol Písek B - Č.Budějovice
26 : 25
21.9. 15:30
AS008
Č.Budějovice - S.Vršovice B
35 : 24
14.9. 18:00
AS006
S.Vršovice B - DHK Pardubice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
13.10. 13:00
AUA019
Písek - HC Plzeň
28 : 18
2.liga starších dorostenek
7.3. 15:00
AUB091
Slavoj Žirovnice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 18
30.11. 15:00
AUB055
Slavoj Žirovnice - Lázně Kynžvart
17 : 25
1.liga mladší dorostenky
9.2. 14:00
AV072
DHC Plzeň - S.Vršovice
35 : 19
13.10. 17:00
AV019
Písek - Háje
24 : 19
12.10. 12:50
AV024
Kobylisy - TJ Jiskra Otrokovice
23 : 35
14.9. 14:00
AV006
S.Vršovice - DHC Plzeň
29 : 35
2.liga mladší dorostenky - západ
15.9. 17:00
AVA005
TJ Jiskra Třeboň - HC Plzeň
30 : 20
2.liga mladší dorostenky - východ
22.2. 15:00
AVB082
Bohunice - Karviná
22 : 27
KP starší žáci
20.10. 13:10
HC012
Třeboň - Sezimovo Ústí
16 : 14
20.10. 12:20
HC011
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 26
20.10. 11:30
HC010
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice
22 : 17
20.10. 10:40
HC009
HBC Strakonice - Třeboň
11 : 19
20.10. 09:50
HC008
HBC Strakonice - Sezimovo Ústí
20 : 23
20.10. 09:00
HC007
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 13
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 15. 3. 2020 TJ Sokol Šťáhlavy - výsledky
video
online
SK Kuřim - Šťáhlavy
nezadáno
video
online
Třeboň - Dukla B
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Třeboň
nezadáno
video
online
Dukla B - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
SK Kuřim - Třeboň
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Dukla B
nezadáno
video
online
Třeboň - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
Dukla B - SK Kuřim
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - Šťáhlavy
nezadáno
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK FCC Město Lovosice
12
12
0
0
392 : 175
24
2
Ostrava
12
11
0
1
265 : 208
22
3
Kopřivnice
12
11
0
1
258 : 199
22
4
Dukla A
12
11
0
1
297 : 166
22
5
Talent Škoda JS Plzeň
12
10
0
2
247 : 168
20
6
HBC Olomouc 1966
12
9
1
2
260 : 211
19
7
Polanka
12
8
2
2
231 : 228
18
8
Šťáhlavy
12
8
1
3
219 : 203
17
9
Sokol N. Veselí
12
8
0
4
226 : 165
16
10
HCB Karviná
12
6
3
3
210 : 191
15
11
C.S.Cargo HBC Jičín
12
7
1
4
257 : 202
15
12
Chodov
12
7
0
5
238 : 192
14
13
Pepino SKP Frýdek-Místek
12
5
3
4
252 : 241
13
14
Zlín
12
6
0
6
210 : 221
12
15
Bohunice
12
5
1
6
231 : 249
11
16
Telnice
12
4
0
8
228 : 270
8
17
SKKP Handball Brno
12
3
1
8
211 : 263
7
18
Liberec
12
2
2
8
201 : 253
6
19
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
2
1
9
188 : 264
5
20
SK Kuřim
12
2
1
9
184 : 268
5
21
Dukla B
12
2
0
10
178 : 252
4
22
TJ Tatran Litovel
12
1
1
10
193 : 259
3
23
Úvaly
12
1
0
11
183 : 266
2
24
HKBM
12
0
0
12
187 : 298
0
25
Třeboň
12
0
0
12
160 : 294
0
Tabulka střelců
Dan Erebai
Dukla Praha A
88
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
83
Tadeáš Pokorný
HK FCC Město Lovosice
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
16
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno
14
Tomáš Vrána
HK Baník Most z.s.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Soukup
HK Baník Most z.s.
22
Denis Dabrowski
HC Zlín
22
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.