Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Adéla Kummerová
Mateřský klub
SK UP Olomouc, z.s.
Rok narození
1997
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2023
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
22.2. 17:00
AE071
Sokol V. Meziříčí - Telnice
30 : 35
21.9. 16:00
AE006
TJ Sokol II. Prostějov - Ivančice
20 : 29
2.liga muži SM
24.11. 18:00
AF053
SK Žeravice - Napajedla
33 : 20
20.10. 17:00
AF025
TJ Tatran Litovel B - Sokol Ostrava
26 : 35
12.10. 12:30
AF021
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
25 : 32
2.liga starší dorostenci V
24.11. 16:00
AI061
Žeravice - TJ FS Napajedla
27 : 27
15.9. 14:00
AI082
HBC Olomouc 1966 - Žeravice
30 : 20
2.liga mladší dorostenci - JM
22.2. 19:00
ALA071
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
33 : 42
2.liga ženy - východ
16.2. 15:00
AT053
SK Žeravice - Hodonín B
37 : 31
9.2. 15:30
AT050
Házená Velká Bystřice - Karviná
36 : 19
1.liga starších dorostenek
29.2. 14:00
AUA088
Olomouc - DHK Baník Most
28 : 19
7.12. 13:00
AUA061
SHK Veselí n.M. - Písek
32 : 25
14.9. 13:30
AUA005
Olomouc - HC Plzeň
37 : 18
1.liga mladší dorostenky
29.2. 11:00
AV088
Olomouc - DHK Baník Most
32 : 31
14.9. 11:00
AV005
Olomouc - Háje
23 : 14
MSL Muži II.
28.9. 15:00
TB011
SK Droždín - Nový Jičín
29 : 25
MSK_OLK Starší žáci
8.3. 11:40
TC063
TJ Tatran Litovel - Házená Velká Bystřice
30 : 19
8.3. 10:20
TC062
TJ Sokol Centrum Haná - Házená Velká Bystřice
26 : 13
8.3. 09:00
TC061
TJ Tatran Litovel - TJ Sokol Centrum Haná
23 : 10
28.9. 11:30
TC012
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
10 : 18
28.9. 10:00
TC011
Kopřivnice - Karviná A
19 : 18
28.9. 08:30
TC010
TJ Sokol Centrum Haná - Kopřivnice
17 : 29
MSK_OLK Mladší žáci
2.11. 11:30
TE033
Házená Velká Bystřice - Kopřivnice
22 : 16
2.11. 10:15
TE032
HBC Olomouc 1966 - Kopřivnice
17 : 29
2.11. 09:00
TE031
Házená Velká Bystřice - HBC Olomouc 1966
30 : 9
MSK_OLK Starší žačky
23.11. 12:00
TI048
DHK Zora Olomouc A - Karviná
23 : 22
23.11. 10:30
TI047
Sokol Poruba - Karviná
18 : 32
23.11. 09:00
TI046
DHK Zora Olomouc A - Sokol Poruba
20 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Jiskra Havlíčkův Brod - TJ D.Cerekev
16.5. 16:00
video
online
BHS Starý Plzenec - Liberec
16.5. 16:00
video
online
Třeboň - Náchod
16.5. 16:00
video
online
Sokol Vršovice - 1.HK Dvůr Králové
16.5. 18:00
video
online
Chodov - 1.HC Pardubice
17.5. 14:00
video
online
Loko Louny - L.Vršovice
17.5. 14:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
14
12
0
2
532 : 327
24
2
Sokol Vršovice
14
12
0
2
496 : 319
24
3
1.HK Dvůr Králové
14
11
1
2
401 : 310
23
4
Loko Louny
14
10
0
4
423 : 356
20
5
Náchod
14
9
0
5
442 : 373
18
6
Třeboň
14
7
1
6
407 : 354
15
7
L.Vršovice
14
6
1
7
410 : 412
13
8
Chodov
14
6
1
7
367 : 376
13
9
Jiskra Havlíčkův Brod
14
4
0
10
352 : 403
8
10
1.HC Pardubice
14
4
0
10
351 : 420
8
11
TJ D.Cerekev
14
1
0
13
295 : 525
2
12
BHS Starý Plzenec
14
0
0
14
184 : 485
0
Tabulka střelců
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
115
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
114
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Henzl
Liberec Handball
27
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
23
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Trhlík
TJ Lokomotiva Louny
38
Ondřej Kuliš
TJ Lokomotiva Louny
36
Dominik Glas
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.