Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Čmel
TJ Sokol Centrum Haná
6
Adam Bulhart
SK Kuřim
8
Adam Požár
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Adam Kašparovský
HK Ivančice
16
Adam Albrecht
TJ Sokol Centrum Haná
19
Adam Vladař
Handball club Olomouc 1966
29
Adam Šimbera
HK Ivančice
62
Adam Přerovský
Handball club Olomouc 1966
89
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Adrián Malinčák
Sokol Telnice
3
Alan Ferenc
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
34
Aleš Chaloupka
HK Ivančice
10
Aleš Novotný
TJ Sokol Velké Meziříčí
24
Alex Dufek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
8
Alex Kuřátko
TJ Sokol Velké Meziříčí
34
Benjamin Rosa
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Daniel Škoda
Handball club Olomouc 1966
6
Daniel Říha
HK Ivančice
9
Daniel Janda
SKKP Handball Brno A
52
Daniel Binko
HK Ivančice
91
David Polcar
Tatran Bohunice
3
David Klimeš
TJ Sokol Centrum Haná
8
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
8
David Dlouhý
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
David Fojtík
SK Kuřim
12
David Strnad
Tatran Bohunice
18
David Buchta
SKKP Handball Brno A
35
David Plaček
Handball club Olomouc 1966
44
David Mračna
Sokol Juliánov
53
David Víška
Sokol Telnice
68
Denis Huska
Tatran Bohunice
34
Denys Popovych
Sokol Juliánov
12
Dominik Twerd
HK Ivančice
2
Erik Kubát
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Filip Soukup
TJ Sokol Chrudim
3
Filip Janeček
TJ Sokol Centrum Haná
7
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
8
Filip Suchna
Sokol Juliánov
9
Filip Mička
TJ Sokol Velké Meziříčí
21
Filip Zvonič
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
22
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče
nezadáno
video
online
Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
16.5. 11:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 15:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 14:00
video
online
Bohunice - Chrudim
17.5. 15:00
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
12
11
0
1
453 : 304
22
2
SK Kuřim
13
11
0
2
445 : 321
22
3
Sokol Telnice
11
9
0
2
392 : 335
18
4
SKKP Handball Brno A
12
8
0
4
470 : 333
16
5
TJ Sokol Centrum Haná
12
8
0
4
356 : 317
16
6
Bohunice
13
7
0
6
425 : 377
14
7
Uh. Hradiště
13
6
0
7
365 : 368
12
8
Sokol V. Meziříčí
13
4
0
9
404 : 454
8
9
HK Ivančice
13
3
0
10
357 : 443
6
10
Chrudim
13
2
0
11
286 : 463
4
11
Házená L. Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
12
Sokol Juliánov
13
0
0
13
317 : 555
0
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.