Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Mašek
MHK TAEDA Karviná
3
Adam Borys
MHK TAEDA Karviná
6
Adam Gelnar
SKH Polanka n.O
13
Adam Gajdošík
TJ Fatra Slavia Napajedla
15
Adam Martinát
TJ Rožnov p.R.
41
Adam Csöllei
MHK TAEDA Karviná
57
Alex Mahdal
TJ Sokol Luhačovice
28
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
2
Dalibor Loučka
SK Žeravice
11
Daniel Nolč
MHK TAEDA Karviná
1
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
4
Daniel Čamek
TJ Sokol Luhačovice
5
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
16
Daniel Vičan
TJ Lesana Zubří
26
David Bortl
SK Žeravice
2
David Študent
SK Žeravice
4
David Zima
SK Žeravice
4
David Michálek
TJ Rožnov p.R.
5
David Špůrek
TJ Rožnov p.R.
6
David Lefan
TJ Fatra Slavia Napajedla
8
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
22
David Kubiš
TJ Sokol Luhačovice
23
David Jonák
SK Žeravice
26
David Číhal
TJ Tatran Litovel B
31
David Kobert
SK Žeravice
31
David Novák
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
David Jaroš
TJ SOGOS Holešov
38
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla
40
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
60
David Dobiáš
TJ Rožnov p.R.
60
Denis Patrik O´Connor
Pepino SKP Frýdek Místek B
12
Dimitrij Chomič
TJ Fatra Slavia Napajedla
42
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
2
Dominik Harabiš
SKH Polanka n.O
6
Erik Mader
SK Žeravice
23
Filip Koleček
TJ Rožnov p.R.
4
Filip Suchánek
SK Žeravice
9
František Geist
Sokol Ostrava
74
Jakub Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
2
Jakub Mostýn
TJ Fatra Slavia Napajedla
3
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.