Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Ahed Berhouma
SKKP Handball Brno B
1
Roman Buchta
SKKP Handball Brno B
2
Daniel Burget
SKKP Handball Brno B
4
Vojtěch Drápela
SKKP Handball Brno B
1
Jan Drásal
SHC Maloměřice Brno "B"
12
Jiří Gregorovič
Sokol Telnice
4
Martin Grulich
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
1
Michal Havelka
SHC Maloměřice Brno "B"
1
Filip Havlík
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
14
Radek Hejný
Handball club Olomouc 1966
17
Marián Hladík
Sokol Újezd u Brna
7
Martin Hodan
TJ Sokol II. Prostějov
1
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice Brno "B"
1
Pavel Chýlek
SK Kuřim
6
David Jurečka
TJ Sokol II. Prostějov
5
Dušan Knápek
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
4
Ivo Kocáb
HK Ivančice
7
Kristian Kolář
SHC Maloměřice Brno "B"
1
Jan Kopřiva
SK Kuřim
4
Jiří Kosina
TJ Sokol II. Prostějov
23
Jan Krejz
Sokol Telnice
1
Ondřej Krošík
Sokol Újezd u Brna
5
Ondřej Krošík
Sokol Telnice
11
Jiří Kubeček
Handball club Olomouc 1966
2
Vít Kučera
SKKP Handball Brno B
3
Jakub Kudla
SK Kuřim
1
Zdenek Kukla
Sokol Telnice
11
Quentin Lafon
HK Ivančice
1
Petr Lengál
Sokol Telnice
1
Adam Luby
SKKP Handball Brno B
2
Dominik Lukács
Tatran Bohunice
2
Ondřej Michálek
SKKP Handball Brno B
1
Filip Mikulka
TJ Sokol II. Prostějov
1
Lukáš Missbach
HK Ivančice
19
Karel Oulehla
HK Ivančice
2
David Petrtýl
Handball club Olomouc 1966
5
Rostislav Podhrázský
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
2
Lukáš Popelka
SK Kuřim
3
Bohumil Pšenica
SKKP Handball Brno B
3
Filip Raida
SKKP Handball Brno B
2
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - TJ Sokol II. Prostějov
16.5. 16:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Brno B
16.5. 17:00
video
online
Telnice - Ivančice
17.5. 17:00
video
online
Bohunice - SHC Maloměřice Brno B
17.5. 17:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
13
11
2
0
364 : 284
24
2
Ivančice
13
8
1
4
381 : 331
17
3
Telnice
12
7
1
4
371 : 328
15
4
SK Kuřim
13
6
1
6
359 : 370
13
5
Újezd u Brna
13
6
0
7
397 : 379
12
6
Sokol V. Meziříčí
13
6
0
7
383 : 380
12
7
SHC Maloměřice Brno B
13
6
0
7
342 : 343
12
8
SKKP Brno B
13
6
0
7
352 : 431
12
9
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
13
4
1
8
337 : 361
9
10
HBC Olomouc 1966
12
4
0
8
321 : 333
8
11
TJ Sokol II. Prostějov
12
3
0
9
284 : 351
6
Tabulka střelců
Lukáš Missbach
HK Ivančice
102
Jiří Kosina
TJ Sokol II. Prostějov
99
Zdeněk Suchomel
Sokol Újezd u Brna
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
37
Jiří Kosina
TJ Sokol II. Prostějov
23
Zdeněk Suchomel
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
32
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.