Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
7
Vojtěch Přichystal
Tatran Bohunice
8
Vít Žaroský
Handball club Olomouc 1966
1
Václav Konečný
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
2
Tomáš Koníček
Sokol Telnice
1
Tomáš Smejkal
Tatran Bohunice
1
Tomáš Pelucha
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1
Tomáš Jahoda
Sokol Telnice
1
Tomáš Macek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1
Tomáš Kapitánik
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1
Tom Šporik
Handball club Olomouc 1966
2
Štěpán Šípek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1
Štěpán Klapal
TJ Sokol Velké Meziříčí
4
Šimon Nevrla
TJ Sokol Centrum Haná
1
Šimon Horenský
Handball club Olomouc 1966
1
Šimon Hudeček
TJ Sokol Centrum Haná
2
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno A
5
Sebastián Bednařík
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
3
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Radovan Škoda
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Radim Lakomý
TJ Sokol Centrum Haná
6
Petr Košíček
HK Ivančice
2
Pavel Veselý
TJ Sokol Chrudim
1
Ondřej Chvojka
TJ Sokol Chrudim
1
Ondřej Solnička
TJ Sokol Chrudim
1
Ondřej Doležal
Sokol Telnice
2
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
7
Oliver Huska
Tatran Bohunice
2
Michal Gajda
Sokol Telnice
1
Michal Janota
Handball club Olomouc 1966
6
Maxmilián Rak
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
1
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
2
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Martin Jukl
SKKP Handball Brno A
8
Martin Hirš
SK Kuřim
11
Marek Weber
HK Ivančice
1
Marek Lešanský
Handball club Olomouc 1966
2
Marek Popela
Sokol Telnice
7
Marek Benda
HK Ivančice
8
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
1
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče
nezadáno
video
online
Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
16.5. 11:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 15:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 14:00
video
online
Bohunice - Chrudim
17.5. 15:00
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
12
11
0
1
453 : 304
22
2
SK Kuřim
13
11
0
2
445 : 321
22
3
Sokol Telnice
11
9
0
2
392 : 335
18
4
SKKP Handball Brno A
12
8
0
4
470 : 333
16
5
TJ Sokol Centrum Haná
12
8
0
4
356 : 317
16
6
Bohunice
13
7
0
6
425 : 377
14
7
Uh. Hradiště
13
6
0
7
365 : 368
12
8
Sokol V. Meziříčí
13
4
0
9
404 : 454
8
9
HK Ivančice
13
3
0
10
357 : 443
6
10
Chrudim
13
2
0
11
286 : 463
4
11
Házená L. Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
12
Sokol Juliánov
13
0
0
13
317 : 555
0
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.