Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Šmídek
Tatran Bohunice
12 - 0 - 0 - 6
Jakub Mach
TJ Sokol Velké Meziříčí
18 - 0 - 0 - 9
Jan Pešák
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Jan Pokorný
Sokol Telnice
6 - 0 - 0 - 3
Jan Dvořák
Sokol Juliánov
10 - 0 - 0 - 5
Jan Švach
Sokol Telnice
10 - 0 - 0 - 5
Jan Houser
HK Ivančice
14 - 0 - 1 - 2
Jan Milar
TJ Sokol Centrum Haná
18 - 0 - 1 - 9
Jiří Kožďál
Handball club Olomouc 1966
12 - 0 - 0 - 6
Josef Palička
Handball club Olomouc 1966
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Vaško
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Ženatý
SKKP Handball Brno A
16 - 0 - 0 - 8
Lukáš Horák
SK Kuřim
30 - 0 - 0 - 15
Marek Popela
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Černý
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Marek Lešanský
Handball club Olomouc 1966
6 - 0 - 0 - 3
Marek Weber
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Marek Benda
HK Ivančice
6 - 0 - 0 - 3
Marek Zach
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
12 - 0 - 0 - 6
Martin Špinar
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Martin Šikula
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Martin Jukl
SKKP Handball Brno A
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hirš
SK Kuřim
8 - 0 - 0 - 4
Martin Křivánek
SK Kuřim
10 - 0 - 0 - 5
Martin Chalupa
TJ Sokol Velké Meziříčí
10 - 0 - 0 - 5
Martin Bláha
SKKP Handball Brno A
14 - 0 - 1 - 2
Matěj Kozmík
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
10 - 0 - 0 - 5
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26 - 0 - 2 - 8
Matyáš Kutílek
TJ Sokol Chrudim
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Černý
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Maxmilián Rak
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Michal Gajda
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
Michal Janota
Handball club Olomouc 1966
6 - 0 - 0 - 3
Michal Zapletal
Sokol Telnice
6 - 0 - 0 - 3
Milan Motl
TJ Sokol Chrudim
2 - 0 - 0 - 1
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
24 - 0 - 2 - 12
Oliver Huska
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Ondra Spáčil
TJ Sokol Centrum Haná
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Jahoda
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče
nezadáno
video
online
Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
16.5. 11:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 15:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 14:00
video
online
Bohunice - Chrudim
17.5. 15:00
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
12
11
0
1
453 : 304
22
2
SK Kuřim
13
11
0
2
445 : 321
22
3
Sokol Telnice
11
9
0
2
392 : 335
18
4
SKKP Handball Brno A
12
8
0
4
470 : 333
16
5
TJ Sokol Centrum Haná
12
8
0
4
356 : 317
16
6
Bohunice
13
7
0
6
425 : 377
14
7
Uh. Hradiště
13
6
0
7
365 : 368
12
8
Sokol V. Meziříčí
13
4
0
9
404 : 454
8
9
HK Ivančice
13
3
0
10
357 : 443
6
10
Chrudim
13
2
0
11
286 : 463
4
11
Házená L. Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
12
Sokol Juliánov
13
0
0
13
317 : 555
0
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.