Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Petr Šindel
Sokol Krmelín
1
Radek Šlesinger
Sokol Juliánov
1
Martin Šmíd
Házená Uničov
1
Adam Šrámek
TJ SOGOS Holešov
1
Petr Štolcar
TJ Cement Hranice
1
Vojtěch Štrobl
Lokomotiva Vršovice
1
Filip Šturm
1.HK Dvůr Králové
1
Filip Šulc
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Roman Švadlena
Sp.MAS Sezimovo Ústí
1
Jan Timco
Tatran Bohunice
1
Matěj Ulrych
TJ Rožnov p.R.
1
Vojtěch Valouch
TJ Tatran Litovel
1
Lukáš Vaněk
TJ Náchod
1
Viktor Vaněk
HBC Ronal Jičín
1
Dominik Vaněk
1.HC Pardubice
1
Tomáš Varga
TJ Lokomotiva Louny
1
Robin Večeřa
HK Ivančice
1
Tadeáš Velek
TJ Chemička Ústí n.L.
1
Josef Veselý
Jiskra Zruč n. Sáz.
1
Pavel Vích
TJ Lokomotiva Louny
1
Marek Volf
TJ Jiskra Třeboň
1
Jan Všetečka
1.HK Dvůr Králové
1
Michal Vydra
Házená Velká Bystřice
1
Martin Zabloudil
TJ Lokomotiva Louny
1
Jiří Zahradník
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Filip Zborovský
Sokol Krmelín
1
Petr Zedek
SK Žeravice
1
Michal Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Daniel Zíka
Lokomotiva Vršovice
1
Martin Zrostlík
HK Baník Most
1
Václav Živný
Sp.MAS Sezimovo Ústí
1
Matěj Andrš
TJ Cement Hranice
2
Sergej Babinchuk
TJ JM Chodov A
2
Oussama Beu Meriem
HK Baník Most
2
Jiří Brejcha
TJ Chemička Ústí n.L.
2
Martin Brchaň
TJ Jiskra Třeboň
2
Michal Brůna
HCB Karviná
2
Robert Buček
TJ SOGOS Holešov
2
Michal Bureš
HK Slavia VŠ Plzeň
2
Pavel Cicvárek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 7.kolo finále - výsledky
video
online
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
18.3. 18:00
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
25.3. 18:30
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.