Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Kopřiva
TJ JM Chodov A
11
David Kobert
SK Žeravice
11
Radek Hovorka
Sparta Kutná Hora
11
Tomáš Herda
SK Žeravice
11
Jiří Havlát
TJ Cement Hranice
11
Jan Drásal
SHC Maloměřice Brno
11
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
11
Adam Csöllei
MHK TAEDA Karviná
11
Pavel Bajer
SK Žeravice
11
Lukáš Vránek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
10
Lukáš Vančo
MHK TAEDA Karviná
10
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
10
Matěj Šustáček
HC ROBE Zubří
10
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
10
Martin Říha
HBC Strakonice 1921
10
Miroslav Rypar
Házená Uničov
10
Pavel Pich
HBC Ronal Jičín
10
Michal Nosil
1.HC Pardubice
10
Adam Nejdl
HBC Strakonice 1921
10
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
10
Jan Matras
TJ Lokomotiva Louny
10
Ondřej Landsinger
HBC Strakonice 1921
10
Zdeněk Kubík
TJ Jiskra Třeboň
10
Ondřej Krošík
Sokol Telnice
10
Michal Krejčí
HBC Strakonice 1921
10
Filip Kopáč
1.HC Pardubice
10
Daniel Jeníček
Sparta Kutná Hora
10
Victor Andres Donoso Andalaft
KH ISMM Kopřivnice
10
Michal Dlapa
SK Kuřim
10
Miroslav Čavrnoch
MHK TAEDA Karviná
10
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov A
10
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
9
Jan Wagner
Házená Uničov
9
Michal Vrubel
Házená Uničov
9
Václav Vodička
TJ JM Chodov A
9
Jan Šmíd
TJ Cement Hranice
9
Ondřej Skalický
HCB Karviná
9
Jonáš Patzel
HC Dukla Praha
9
Martin Pašek
Talent M.A.T. Plzeň
9
Nicolas Noworyta
HCB Karviná
9
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 7.kolo finále - výsledky
video
online
Dukla Praha - Sokol Nové Veselí
18.3. 18:00
video
online
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
25.3. 18:30
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.