Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
David Jaroš
TJ SOGOS Holešov
4 - 0 - 0 - 2
Roman Chosik
HCB Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Jan Chmelík
Talent M.A.T. Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Martin Hrbáč
Sokol Klimkovice
4 - 0 - 0 - 2
Viktor Hörner
TJ Sokol Šťáhlavy
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Holčák
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Hladík
TJ Chemička Ústí n.L.
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Herman
TJ Valašské Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Havlát
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Filip Hanko
Lokomotiva Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Gröbl
HK Baník Most
4 - 0 - 0 - 2
Martin Grištšuk
HC Dukla Praha
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Fulneček
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Michael Filouš
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Filip Erbes
SHC Maloměřice Brno
4 - 0 - 0 - 2
Victor Andres Donoso Andalaft
KH ISMM Kopřivnice
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Dokoupil
HC ROBE Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Josef Diviš
MHK TAEDA Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Vít Červenka
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Radek Czyž
HC Hlučín
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Cicvárek
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
4 - 0 - 0 - 2
Robert Buček
TJ SOGOS Holešov
4 - 0 - 0 - 2
David Březovský
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Adam Borys
MHK TAEDA Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Jan Blecha
HC Dukla Praha
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
4 - 0 - 0 - 2
Pamphile Bassomben
TJ Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Radim Balhárek
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Michal Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Filip Zeman
SHC Maloměřice Brno
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Zelený
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Zbránek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jan Zaoral
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Zabloudil
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Michal Wurm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Wagner
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Vymazal
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Vyležík
Sokol Klimkovice
2 - 0 - 0 - 1
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Marek Volf
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Chodov - HK FCC Město Lovosice
23 : 47
video
online
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
27 : 25
video
online
HC Zlín - HC ROBE Zubří
27 : 35
video
online
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
28 : 19
video
online
TJ Tatran Litovel - KH ISMM Kopřivnice
21 : 38
video
online
MHK TAEDA Karviná - HCB Karviná
23 : 39
video
online
VŠ Plzeň - M.A.T. Plzeň
9 : 39
video
online
SHC Maloměřice Brno - TJ Cement Hranice
29 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
M.A.T. Plzeň
1
1
0
0
39 : 9
2
2
HK FCC Město Lovosice
1
1
0
0
47 : 23
2
3
KH ISMM Kopřivnice
1
1
0
0
38 : 21
2
4
HCB Karviná
1
1
0
0
39 : 23
2
5
Dukla Praha
1
1
0
0
28 : 19
2
6
HC ROBE Zubří
1
1
0
0
35 : 27
2
7
TJ Cement Hranice
1
1
0
0
35 : 29
2
8
Sokol Nové Veselí
1
1
0
0
27 : 25
2
9
SKKP Handball Brno
1
0
0
1
25 : 27
0
10
SHC Maloměřice Brno
1
0
0
1
29 : 35
0
11
HC Zlín
1
0
0
1
27 : 35
0
12
HBC Ronal Jičín
1
0
0
1
19 : 28
0
13
MHK TAEDA Karviná
1
0
0
1
23 : 39
0
14
TJ Tatran Litovel
1
0
0
1
21 : 38
0
15
Chodov
1
0
0
1
23 : 47
0
16
VŠ Plzeň
1
0
0
1
9 : 39
0
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.