Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Radek Číž
KH Zbrojovka Vsetín
2
Vojtěch Dědek
Lokomotiva Vršovice
2
Stanislav Doležal
Lokomotiva Vršovice
2
Michal Dostalík
SKKP Handball Brno
2
Michal Dvorník
Házená Uničov
2
Martin Dvořák
Loko České Budějovice
2
Petr Faltejsek
1.HC Pardubice
2
Tomáš Fliegl
HBC Strakonice 1921
2
Jakub Florian
HK Slavia VŠ Plzeň
2
Jaroslav Fulneček
TJ Cement Hranice
2
Jiří Groh
HBC Ronal Jičín
2
Ondřej Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
2
Matěj Havran
HC ROBE Zubří
2
Martin Hlava
HBC Ronal Jičín
2
Jan Hliničan
KH Zbrojovka Vsetín
2
Martin Hodan
TJ Sokol II. Prostějov
2
Jan Holbein
KH ISMM Kopřivnice
2
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
2
Vojtěch Hotárek
SHC Maloměřice Brno
2
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
2
Jan Ipser
SHC Maloměřice Brno
2
Tomáš Jandera
ElektroPraga Jablonec
2
Pavel Jankovič
Sokol Újezd u Brna
2
Tomáš Jurík
TJ Sokol II. Prostějov
2
Lukáš Kabát
TJ Jiskra Třeboň
2
Lukáš Kafka
Jiskra Zruč n. Sáz.
2
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
2
Ondřej Kawulok
TJ Tatran Litovel
2
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
2
Adam Kolář
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
2
Jan Kovář
Lokomotiva Vršovice
2
Michal Kovář
HK Slavia Praha
2
Lukáš Kramoliš
TJ Rožnov p.R.
2
Kamil Křístek
Sokol Krmelín
2
David Kubiš
TJ Sokol Luhačovice
2
Michal Kulišťák
TJ Rožnov p.R.
2
Roman Kunát
Sokol Krmelín
2
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
2
Petr Lerch
SK Droždín
2
Tomáš Lipovský
TJ Náchod
2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
16.5. 15:00
video
online
Sokol Ostrava - Zlín
17.5. 12:00
video
online
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B
17.5. 14:30
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
HC Nový Jičín - Kopřivnice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
13
11
1
1
445 : 344
23
2
SKH Polanka n.O.
12
10
1
1
364 : 229
21
3
TJ Tatran Litovel
13
10
1
2
468 : 375
21
4
Zlín
13
9
0
4
353 : 346
18
5
HCB Karviná B
13
6
0
7
310 : 324
12
6
Sokol Ostrava
13
5
1
7
374 : 394
11
7
TJ Cement Hranice
14
5
0
9
425 : 422
10
8
HC Nový Jičín
12
4
2
6
333 : 362
10
9
Rožnov p.R.
13
4
1
8
420 : 436
9
10
HK Bystřice p.H.
13
3
1
9
323 : 379
7
11
TJ Sokol Horka n.M.
13
0
0
13
269 : 473
0
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.