Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Marek Antes
TJ Lesana Zubří
1
Adam Augustin
Sokol Klimkovice
1
Stefan Bajič
HK Slavia VŠ Plzeň
1
Přemysl Barvík
SKH Polanka n.O
1
Marek Beinhauer
HC Hlučín
1
Tomáš Beránek
TJ Náchod
1
Daniel Bossanyi
TJ Sokol Úvaly
1
David Brázdil
TJ SOGOS Holešov
1
Jiří Brhel
HC Zlín
1
Daniel Břežný
Sokol Krmelín
1
Jan Capil
KH Zbrojovka Vsetín
1
Radek Czyž
HC Hlučín
1
Daniel Čamek
TJ Sokol Luhačovice
1
Michal Čermák
Sokol Juliánov
1
Vladimír Červinka
Jiskra Zruč n. Sáz.
1
Jan Dedek
TJ Jiskra Třeboň
1
David Ditmar
Handball club Olomouc 1966
1
Josef Diviš
MHK TAEDA Karviná
1
Mário Dobosz
Sokol Klimkovice
1
Miloš Dočkal
SK Droždín
1
Jan Dorotík
Sokol Krmelín
1
Daniel Doškář
HBC Ronal Jičín
1
Jakub Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
1
Lukáš Elbl
Tatran Bohunice
1
Pavel Etrich
1.HK Dvůr Králové
1
Jan Falge
Sparta Kutná Hora
1
Jan Fedák
Handball club Olomouc 1966
1
Michal Gabriž
HC Zlín
1
Adam Gajdošík
TJ Fatra Slavia Napajedla
1
Lukáš Gogolák
Sokol Libčice n. Vlt.
1
Jan Grepl
TJ Sokol II. Prostějov
1
Martin Grulich
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
1
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá p.B.
1
Denis Harabiš
HC Dukla Praha
1
Dominik Harabiš
SKH Polanka n.O
1
Radek Hejný
Handball club Olomouc 1966
1
Miroslav Hluštík
TJ Sokol Luhačovice
1
Pavel Holas
Sokol Vršovice
1
Petr Honěk
Sokol Klimkovice
1
Ondřej Hradil
SKH Polanka n.O
1
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
16.5. 15:00
video
online
Sokol Ostrava - Zlín
17.5. 12:00
video
online
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B
17.5. 14:30
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
HC Nový Jičín - Kopřivnice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
13
11
1
1
445 : 344
23
2
SKH Polanka n.O.
12
10
1
1
364 : 229
21
3
TJ Tatran Litovel
13
10
1
2
468 : 375
21
4
Zlín
13
9
0
4
353 : 346
18
5
HCB Karviná B
13
6
0
7
310 : 324
12
6
Sokol Ostrava
13
5
1
7
374 : 394
11
7
TJ Cement Hranice
14
5
0
9
425 : 422
10
8
HC Nový Jičín
12
4
2
6
333 : 362
10
9
Rožnov p.R.
13
4
1
8
420 : 436
9
10
HK Bystřice p.H.
13
3
1
9
323 : 379
7
11
TJ Sokol Horka n.M.
13
0
0
13
269 : 473
0
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.