Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů - 2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
český pohár mužů-4.kolo-osmifinále
český pohár mužů-5.kolo-čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Karel Schwarzer
SHC Maloměřice Brno
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Skalický
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Martin Slovák
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Smahel
TJ JM Chodov A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Solák
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Souček
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Martin Spurný
SK Droždín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Stein
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Strašák
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Stříbrný
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Střižík
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Suchomel
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Martin Suchý
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Svoboda
TJ Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Synek
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Vít Šebek
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Šimůnek
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
Petr Šindel
Sokol Krmelín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Škalda
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Škarpich
KH ISMM Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Šlechta
TJ Chemička Ústí n.L.
2 - 0 - 0 - 1
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Šoustal
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Adam Šrámek
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Štefánek
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Štencl
TJ Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
David Šůstek
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
David Telvak
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Thorovský
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jacopo Torrisi
SHC Maloměřice Brno
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Artur Jan Urbánski
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Uruba
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Užek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Jan Vaclach
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Václav
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Vančo
MHK TAEDA Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
25
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
24
Matěj Klíma
HC Dukla Praha
23
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Vavrys
HC Zlín
11
Marek Monczka
HCB Karviná
10
Kristo Voika
TJ Sokol Nové Veselí
9
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
28
Michal Gabriž
HC Zlín
18
Michal Čermák
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.