Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Šimon Kubeša
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Krčmář
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Martin Klein
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Kašparovský
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 1 - 3
Jakub Jonáš
Házená Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Michal Jarošek
KH Zbrojovka Vsetín
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
6 - 0 - 0 - 3
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Hájek
Házená Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Marek Fuchs
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Blahut
Házená Paskov
6 - 0 - 0 - 3
Martin Bláha
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Vojcík
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Marek Šudák
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Šaroun
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Michal Solařík
Handball club Olomouc 1966
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Prudký
Házená Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Podešva
Házená Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Denis Patrik O´Connor
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Petr Navrátil
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Mrázek
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Jan Možíš
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Robert Mladenov
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Alexandr Kretek
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Václav Kovarčík
KH Zbrojovka Vsetín
4 - 0 - 0 - 2
Ivan Košař
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Petr Kolouch
Sokol Nové Bránice
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Kadlčík
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Martin Jandl
Sokol Sokolnice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Horák
SHC Maloměřice
4 - 0 - 0 - 2
David Ditmar
Handball club Olomouc 1966
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Ditmar
Handball club Olomouc 1966
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Caudr
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Bohanes
Házená Paskov
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Ženatý
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Zeman
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Šimon Vykoukal
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Vizner
TJ Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Tadeáš Vala
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.