Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Filip Tománek
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Štelcl
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Václav Špok
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Petr Špok
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Šimbera
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Střecha
Sokol Nové Bránice
2 - 0 - 0 - 1
Zbyněk Spurný
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Salaj
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Martin Papala
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Oškera
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Onderka
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Navrátil
TJ Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Moliš
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Mikeš
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Michálek
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Matuškovič
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Málek
TJ Holešov
2 - 0 - 0 - 1
David Linhart
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kříž
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Kolář
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
David Kadlčík
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Jordán
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Martin Jakšík
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Ivan Ishchuk
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Hrabovský
Házená Paskov
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Galus
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Foltánek
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Fojtů
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
David Fojtík
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
Štefan Esterka
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
David Břežný
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.