Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Martin Slaný
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 0 - 3
Václav Sýs
SHC Maloměřice
6 - 0 - 0 - 3
David Švehlák
HC Zlín
6 - 0 - 0 - 3
Jonáš Vlasák
SHC Maloměřice
6 - 0 - 0 - 3
Marek Vogt
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Vorel
Sokol Nové Bránice
6 - 0 - 0 - 3
Michal Berka
Handball club Olomouc 1966
8 - 0 - 0 - 4
Jáchym Bláha
Házená Paskov
8 - 0 - 0 - 4
David Čech
SKKP Handball Brno
8 - 0 - 0 - 4
Štěpán Černocký
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Karel Heřman
Sokol Ostrava
8 - 0 - 0 - 4
Jan Hnát
SHC Maloměřice
8 - 0 - 0 - 4
David Holý
Handball club Olomouc 1966
8 - 0 - 0 - 4
Petr Chvátal
TJ Holešov
8 - 0 - 1 - 4
Matěj Jiráska
KH Zbrojovka Vsetín
8 - 0 - 0 - 4
Filip Kašný
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Martin Máša
Sokol Sokolnice
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Pešek
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Miroslav Telíšek
SK Žeravice
8 - 0 - 0 - 4
Petr Václavík
KH Zbrojovka Vsetín
8 - 0 - 0 - 4
Ondřej Veselý
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Tomáš Zoufalý
Sokol Nové Bránice
8 - 0 - 0 - 4
Roman Filipec
Handball club Olomouc 1966
10 - 0 - 0 - 5
Martin Hirš
SHC Maloměřice
10 - 0 - 1 - 0
Václav Konečný
HC Zlín
10 - 0 - 0 - 5
Ondřej Pavelka
Handball club Olomouc 1966
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Pokorný
SHC Maloměřice
10 - 0 - 0 - 5
Viktor Vařeka
Handball club Olomouc 1966
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
12 - 0 - 0 - 6
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
12 - 0 - 0 - 6
Dominik Medek
HC Zlín
12 - 0 - 0 - 6
Tadeáš Mokrejš
HC Zlín
12 - 0 - 0 - 6
Dominik Nachtnebl
Sokol Nové Bránice
12 - 0 - 1 - 1
Daniel Němec
Handball club Olomouc 1966
12 - 0 - 0 - 6
Filip Novák
TJ Cement Hranice
12 - 0 - 0 - 6
Matyáš Potocký
KH Zbrojovka Vsetín
12 - 0 - 0 - 6
Marek Procházka
Handball club Olomouc 1966
12 - 0 - 0 - 6
Ondřej Sedlák
SKKP Handball Brno
12 - 0 - 0 - 6
David Unge
Sokol Sokolnice
12 - 0 - 0 - 6
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
193
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
191
Daniel Mika
SK Žeravice
156
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Daniel Mika
SK Žeravice
42
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Lorenc
HC Zlín
34
Bohumil Bouda
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Vojtěch Šerek
TJ Holešov
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.