Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Kamil Babáček
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Kristián Bokůvka
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Buchta
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Buršík
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
David Čech
SKKP Handball Brno B
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Čermák
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dlapa
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jan Fedák
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Jan Grepl
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Marián Hladík
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Jurík
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Erik Kašpar
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
František Kratochvíl
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Krošík
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Krošík
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Vít Kučera
SKKP Handball Brno B
2 - 0 - 0 - 1
Quentin Lafon
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Martinát
SHC Maloměřice Brno "B"
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Mařík
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Molent
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Mylbachr
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Milan Nečas
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Nevrlý
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Novák
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Svatopluk Ordelt
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Polcar
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Popelka
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jindřich Prášil
TJ Sokol Kostelec na Hané-HK
2 - 0 - 0 - 1
Adam Říha
TJ Sokol II. Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Sedlák
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Souček
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
David Šilhavý
Sokol Újezd u Brna
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Šudák
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Tesařík
Handball club Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Timco
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Vaněk
SKKP Handball Brno B
2 - 0 - 0 - 1
Filip Vítek
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Vykouřil
SHC Maloměřice Brno "B"
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 24. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - Maloměřice
16.5. 15:00
video
online
Házená Paskov - TJ Holešov
16.5. 18:00
video
online
TJ Cement Hranice - Žeravice
16.5. 18:00
video
online
Vsetín - Handball Brno
17.5. 12:30
video
online
Sokol Sokolnice - Sokol Ostrava
17.5. 14:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Nové Bránice
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Cement Hranice
16
15
0
1
601 : 395
30
2
HBC Olomouc 1966
17
14
0
3
623 : 437
28
3
Zlín
16
12
1
3
504 : 421
25
4
Sokol Ostrava
17
10
1
6
627 : 589
21
5
Žeravice
17
8
1
8
479 : 502
17
6
Nové Bránice
15
7
1
7
488 : 468
15
7
Sokol Sokolnice
16
7
1
8
441 : 524
15
8
Handball Brno
15
7
0
8
467 : 468
14
9
TJ FS Napajedla
16
6
2
8
460 : 503
14
10
Házená Paskov
16
4
2
10
415 : 519
10
11
Maloměřice
17
4
1
12
429 : 541
9
12
Vsetín
16
2
2
12
476 : 529
6
13
TJ Holešov
16
3
0
13
426 : 540
6
Tabulka střelců
Lukáš Missbach
HK Ivančice
102
Jiří Kosina
TJ Sokol II. Prostějov
99
Zdeněk Suchomel
Sokol Újezd u Brna
89
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
37
Jiří Kosina
TJ Sokol II. Prostějov
23
Zdeněk Suchomel
Sokol Újezd u Brna
20
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
32
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.