Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
David Jeníček
1.HC Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Adam Joudal
TJ Náchod
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Kalbáč
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
David Klesa
HK BHS Starý Plzenec
4 - 0 - 0 - 2
Nazariy Kostenko
Lokomotiva Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Matras
TJ Lokomotiva Louny
4 - 0 - 0 - 2
Dušan Michalec
TJ Dolní Cerekev
4 - 0 - 0 - 2
Marek Musil
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Pavelka
1.HK Dvůr Králové
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Roubal
HK BHS Starý Plzenec
4 - 0 - 0 - 2
Rashad Samman
TJ JM Chodov
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Šťastný
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Švestka
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Šimon Vaněk
Lokomotiva Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Beránek
TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Birčák
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Štěpán Brabec
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Červinka
TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Jan Diviš
HK BHS Starý Plzenec
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Fišer
TJ Náchod
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Francouz
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Chalupník
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Kaisler
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Kamberský
1.HK Dvůr Králové
6 - 0 - 0 - 3
David Kopecký
Sokol Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Šimon Kubala
Jiskra Havlíčkův Brod
6 - 0 - 0 - 3
Martin Maleček
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Mandák
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Musil
TJ Dolní Cerekev
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Novotný
TJ JM Chodov
6 - 0 - 0 - 3
Šimon Pichert
TJ Lokomotiva Louny
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Plachý
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Příbramský
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Stříbrný
TJ Lokomotiva Louny
6 - 0 - 0 - 3
Vojtěch Štefánek
Jiskra Havlíčkův Brod
6 - 0 - 0 - 3
Jan Čechura
HK BHS Starý Plzenec
8 - 0 - 0 - 4
Jan Dobeš
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Filip Fous
TJ Dolní Cerekev
8 - 0 - 0 - 4
Vojtěch Janata
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Marek Kršek
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 0 - 4
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Újezd u Brna - TJ Sokol II. Prostějov
16.5. 16:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Brno B
16.5. 17:00
video
online
Telnice - Ivančice
17.5. 17:00
video
online
Bohunice - SHC Maloměřice Brno B
17.5. 17:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 18:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bohunice
13
11
2
0
364 : 284
24
2
Ivančice
13
8
1
4
381 : 331
17
3
Telnice
12
7
1
4
371 : 328
15
4
SK Kuřim
13
6
1
6
359 : 370
13
5
Újezd u Brna
13
6
0
7
397 : 379
12
6
Sokol V. Meziříčí
13
6
0
7
383 : 380
12
7
SHC Maloměřice Brno B
13
6
0
7
342 : 343
12
8
SKKP Brno B
13
6
0
7
352 : 431
12
9
TJ Sokol Kostelec n.H.-HK
13
4
1
8
337 : 361
9
10
HBC Olomouc 1966
12
4
0
8
321 : 333
8
11
TJ Sokol II. Prostějov
12
3
0
9
284 : 351
6
Tabulka střelců
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
115
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
114
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Henzl
Liberec Handball
27
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
23
Lukáš Novohradský
TJ Náchod
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Trhlík
TJ Lokomotiva Louny
38
Ondřej Kuliš
TJ Lokomotiva Louny
36
Dominik Glas
1.HK Dvůr Králové
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.