Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Ondřej Kocián
KH ISMM Kopřivnice
17
Jan Zemánek
TJ Tatran Litovel
16
Filip Navrátil
HK Bystřice p.H.
16
František Klos
KH ISMM Kopřivnice
16
Viktor Jenš
TJ Sokol Horka nad Moravou
16
Petr Wünsch
KH ISMM Kopřivnice
15
Štěpán Vlk
TJ Rožnov p.R.
15
Hynek Hladil
KH ISMM Kopřivnice
15
Patrik Gallas
TJ Tatran Litovel
15
Sebastián Somsi
Sokol Ostrava
14
Patrik Němčík
SKH Polanka n.O.
14
Ludvík Martynek
HCB Karviná B
14
Jakub Vyskočil
SKH Polanka n.O.
13
David Skalka
TJ Rožnov p.R.
13
Ondřej Salaj
HC Zlín
13
Martin Furmánek
HC Nový Jičín
13
Luboš Dohnal
TJ Cement Hranice
13
Štěpán Švancer
SKH Polanka n.O.
12
Vojtěch Mazur
Sokol Ostrava
12
Filip Klvaňa
TJ Sokol Horka nad Moravou
12
Karel Górecki
HCB Karviná B
12
Alex Filip
HC Nový Jičín
12
Marek Balabán
TJ Cement Hranice
12
Jan Zajda
HK Bystřice p.H.
11
David Švehlák
HC Zlín
11
Renato Pisano
TJ Sokol Horka nad Moravou
11
Matěj Michalík
Sokol Ostrava
11
Jakub Halouzka
TJ Sokol Horka nad Moravou
11
Martin Zeman
TJ Rožnov p.R.
10
Vít Florek
SKH Polanka n.O.
10
Matěj Bašo
HC Zlín
10
Radko Kubík
HC Nový Jičín
9
Adam Krusberský
HCB Karviná B
9
Dominik Kohut
SKH Polanka n.O.
9
Denis Dabrowski
HC Zlín
9
Šimon Pospíšil
HC Zlín
8
Nicolas Marek
HC Zlín
8
Václav Košťálek
SKH Polanka n.O.
8
Josef Trčka
TJ Cement Hranice
7
Lukáš Kujan
HC Zlín
7
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Náchod
16.5. 10:00
video
online
Sokol Vršovice - TJ Loko Č.Budějovice
16.5. 14:00
video
online
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
16.5. 14:00
video
online
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
16.5. 15:00
video
online
C.S.Cargo HBC Jičín B - ElektroPraga Jablonec
16.5. 15:00
video
online
HK Baník Most - Házená Mělník
17.5. 16:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
14
12
0
2
466 : 318
24
2
Dukla B
14
12
0
2
471 : 374
24
3
TJ Sokol Úvaly
14
11
1
2
487 : 336
23
4
Sokol Vršovice
14
9
0
5
463 : 385
18
5
C.S.Cargo HBC Jičín B
14
7
1
6
423 : 401
15
6
ElektroPraga Jablonec
14
7
0
7
369 : 336
14
7
HK Baník Most
14
6
2
6
412 : 393
14
8
Házená Mělník
14
7
0
7
402 : 388
14
9
Lokomotiva Vršovice
14
7
0
7
451 : 505
14
10
TJ Loko Č.Budějovice
14
1
1
12
341 : 472
3
11
1.HC Pardubice
14
1
1
12
315 : 468
3
12
Náchod
14
0
2
12
294 : 518
2
Tabulka střelců
Michal Coufal
TJ Tatran Litovel
109
Martin Benýšek
KH ISMM Kopřivnice
98
Matěj Nedoma
HC Nový Jičín
91
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Stejskal
TJ Tatran Litovel
31
Martin Benýšek
KH ISMM Kopřivnice
23
Jakub Znišťal
Sokol Ostrava
16
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Růžička
TJ Tatran Litovel
30
Sebastián Ján
TJ Tatran Litovel
30
Tomáš Vlk
SKH Polanka n.O.
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.