Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Štěpán Klapal
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Maxmilián Rak
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
18
David Strnad
Tatran Bohunice
18
Jan Švach
Sokol Telnice
18
Adam Albrecht
TJ Sokol Centrum Haná
19
Jan Brát
Sokol Telnice
19
Oliver Huska
Tatran Bohunice
20
Tomáš Rosa
TJ Sokol Velké Meziříčí
20
Jakub Toman
Sokol Juliánov
20
Tomáš Jahoda
Sokol Telnice
21
Filip Mička
TJ Sokol Velké Meziříčí
21
Jan Milar
TJ Sokol Centrum Haná
21
Pavel Ogoun
Handball club Olomouc 1966
21
Ondřej Štěpánek
TJ Sokol Chrudim
21
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno A
22
Šimon Kocáb
HK Ivančice
22
Filip Zvonič
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
22
Patrik Hrnčiřík
SKKP Handball Brno A
23
Josef Palička
Handball club Olomouc 1966
23
Patrik Huska
Tatran Bohunice
24
Robert Chytrý
Tatran Bohunice
24
Aleš Novotný
TJ Sokol Velké Meziříčí
24
Šimon Kintr
TJ Sokol Centrum Haná
25
Filip Šišák
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
25
Štěpán Matyáš
SK Kuřim
26
Tomáš Burkot
Sokol Juliánov
29
Michal Gajda
Sokol Telnice
29
Benjamin Rosa
TJ Sokol Velké Meziříčí
29
Ondřej Solnička
TJ Sokol Chrudim
29
Adam Vladař
Handball club Olomouc 1966
29
Tomáš Kapitánik
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
31
Marek Lešanský
Handball club Olomouc 1966
31
Robin Trojánek
SK Kuřim
31
Radek Dolák
Tatran Bohunice
32
Jakub Mušálek
SK Kuřim
32
Jakub Novotný
HK Ivančice
32
Václav Zipser
SKKP Handball Brno A
33
Sebastián Bednařík
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
34
Vít Červenka
Tatran Bohunice
34
Alan Ferenc
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
34
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 2.kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Házená L.Hustopeče
10 : 0 k.
video
online
Telnice - Újezd u Brna
31 : 26
video
online
Košutka - S.Vršovice
27 : 29
video
online
Jablonec - Dvůr Králové
26 : 17
video
online
SK Droždín - Velká Bystřice
15 : 23
video
online
MHK TAEDA Karviná - Vsetín
31 : 26
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
27 : 21
video
online
Loko Louny - HK B Most
27 : 30
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice 1921
20 : 41
video
online
SK Kuřim - Luhačovice
35 : 27
video
online
L.Zubří - SKH Polanka n.O
24 : 27
video
online
Házená Uničov - TJ Tatran Litovel
20 : 36
video
online
SK Žeravice - HK Bystřice p.H.
26 : 27
video
online
H.Brod - Třeboň
26 : 28
video
online
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
28 : 27
video
online
Bohunice - HC Zlín
26 : 32
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
35 : 25
video
online
Ledeč n.S. - Náchod
23 : 42
video
online
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
22 : 18
video
online
Šťáhlavy - Chodov
23 : 24
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.