Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Samuel Duroň
TJ Sokol Centrum Haná
7
Filip Janeček
TJ Sokol Centrum Haná
7
Pavel Kocman
SK Kuřim
7
Matěj Kratochvíl
Handball club Olomouc 1966
7
Matyáš Kutílek
TJ Sokol Chrudim
7
Tomáš Macek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
7
Tom Šporik
Handball club Olomouc 1966
7
Tomáš Ulrich
Handball club Olomouc 1966
7
Lukáš Vaško
SK Kuřim
7
Adam Bulhart
SK Kuřim
8
Alex Dufek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
8
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
8
Jan Hnilička
SKKP Handball Brno A
8
David Klimeš
TJ Sokol Centrum Haná
8
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
8
Petr Košíček
HK Ivančice
9
Daniel Říha
HK Ivančice
9
Filip Suchna
Sokol Juliánov
9
Pavel Veselý
TJ Sokol Chrudim
9
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
10
Aleš Chaloupka
HK Ivančice
10
Jakub Tyl
SKKP Handball Brno A
10
Milan Vítek
Sokol Telnice
10
David Dlouhý
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Adam Požár
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Marek Černý
Handball club Olomouc 1966
12
Tomáš Černý
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
12
David Fojtík
SK Kuřim
12
Jan Houser
HK Ivančice
12
Denys Popovych
Sokol Juliánov
12
Marek Zach
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
12
Ondra Spáčil
TJ Sokol Centrum Haná
13
Štěpán Šípek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
14
Ondřej Jahoda
Sokol Telnice
15
Jan Pokorný
Sokol Telnice
15
Michal Zapletal
Sokol Telnice
15
Vít Hájek
Handball club Olomouc 1966
16
Adam Kašparovský
HK Ivančice
16
Tomáš Pelucha
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
16
Radovan Škoda
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů - 2.kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Házená L.Hustopeče
10 : 0 k.
video
online
Telnice - Újezd u Brna
31 : 26
video
online
Košutka - S.Vršovice
27 : 29
video
online
Jablonec - Dvůr Králové
26 : 17
video
online
SK Droždín - Velká Bystřice
15 : 23
video
online
MHK TAEDA Karviná - Vsetín
31 : 26
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Ostrava
27 : 21
video
online
Loko Louny - HK B Most
27 : 30
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice 1921
20 : 41
video
online
SK Kuřim - Luhačovice
35 : 27
video
online
L.Zubří - SKH Polanka n.O
24 : 27
video
online
Házená Uničov - TJ Tatran Litovel
20 : 36
video
online
SK Žeravice - HK Bystřice p.H.
26 : 27
video
online
H.Brod - Třeboň
26 : 28
video
online
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
28 : 27
video
online
Bohunice - HC Zlín
26 : 32
video
online
Ml. Boleslav - Kutná Hora
35 : 25
video
online
Ledeč n.S. - Náchod
23 : 42
video
online
1.HC Pardubice - Sokol Úvaly
22 : 18
video
online
Šťáhlavy - Chodov
23 : 24
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.