Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Filip Hromádko
SK Kuřim
34
Denis Huska
Tatran Bohunice
34
Alex Kuřátko
TJ Sokol Velké Meziříčí
34
David Buchta
SKKP Handball Brno A
35
Jiří Kožďál
Handball club Olomouc 1966
36
Vratislav Pecháček
SKKP Handball Brno A
37
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
38
Ondřej Pazourek
SK Kuřim
38
Jakub Šmídek
Tatran Bohunice
38
Martin Jukl
SKKP Handball Brno A
39
Jakub Tyl
Sokol Juliánov
39
František Svoboda
Sokol Juliánov
41
Martin Bláha
SKKP Handball Brno A
42
Miloslav Neuman
TJ Sokol Chrudim
42
Tomáš Koníček
Sokol Telnice
43
Matěj Kozmík
Handball club Olomouc 1966
44
David Plaček
Handball club Olomouc 1966
44
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
46
Vojtěch Přichystal
Tatran Bohunice
46
Martin Chalupa
TJ Sokol Velké Meziříčí
47
Jan Pešák
Sokol Juliánov
47
Ondřej Doležal
Sokol Telnice
50
Daniel Janda
SKKP Handball Brno A
52
Filip Kročil
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
52
David Mračna
Sokol Juliánov
53
Jan Dvořák
Sokol Juliánov
54
Lukáš Horák
SK Kuřim
55
Zdeněk Konečný
Tatran Bohunice
62
Adam Šimbera
HK Ivančice
62
Martin Křivánek
SK Kuřim
63
Lukáš Ženatý
SKKP Handball Brno A
64
Šimon Hudeček
TJ Sokol Centrum Haná
67
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
67
Radim Lakomý
TJ Sokol Centrum Haná
68
Jakub Strýček
TJ Sokol Velké Meziříčí
68
David Víška
Sokol Telnice
68
Jakub Švejda
Tatran Bohunice
70
Michal Janota
Handball club Olomouc 1966
72
Marek Popela
Sokol Telnice
73
Václav Konečný
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
77
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče
nezadáno
video
online
Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
16.5. 11:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 15:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 14:00
video
online
Bohunice - Chrudim
17.5. 15:00
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
12
11
0
1
453 : 304
22
2
SK Kuřim
13
11
0
2
445 : 321
22
3
Sokol Telnice
11
9
0
2
392 : 335
18
4
SKKP Handball Brno A
12
8
0
4
470 : 333
16
5
TJ Sokol Centrum Haná
12
8
0
4
356 : 317
16
6
Bohunice
13
7
0
6
425 : 377
14
7
Uh. Hradiště
13
6
0
7
365 : 368
12
8
Sokol V. Meziříčí
13
4
0
9
404 : 454
8
9
HK Ivančice
13
3
0
10
357 : 443
6
10
Chrudim
13
2
0
11
286 : 463
4
11
Házená L. Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
12
Sokol Juliánov
13
0
0
13
317 : 555
0
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.