Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Oliver Huska
Tatran Bohunice
20
Jan Brát
Sokol Telnice
19
Adam Albrecht
TJ Sokol Centrum Haná
19
Jan Švach
Sokol Telnice
18
David Strnad
Tatran Bohunice
18
Maxmilián Rak
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
18
Štěpán Klapal
TJ Sokol Velké Meziříčí
18
Radovan Škoda
TJ Sokol Velké Meziříčí
17
Tomáš Pelucha
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
16
Adam Kašparovský
HK Ivančice
16
Vít Hájek
Handball club Olomouc 1966
16
Michal Zapletal
Sokol Telnice
15
Jan Pokorný
Sokol Telnice
15
Ondřej Jahoda
Sokol Telnice
15
Štěpán Šípek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
14
Ondra Spáčil
TJ Sokol Centrum Haná
13
Marek Zach
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
12
Denys Popovych
Sokol Juliánov
12
Jan Houser
HK Ivančice
12
David Fojtík
SK Kuřim
12
Marek Černý
Handball club Olomouc 1966
12
Tomáš Černý
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
12
Adam Požár
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
David Dlouhý
TJ Sokol Velké Meziříčí
11
Milan Vítek
Sokol Telnice
10
Jakub Tyl
SKKP Handball Brno A
10
Aleš Chaloupka
HK Ivančice
10
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
10
Pavel Veselý
TJ Sokol Chrudim
9
Filip Suchna
Sokol Juliánov
9
Daniel Říha
HK Ivančice
9
Petr Košíček
HK Ivančice
9
Filip Novák
TJ Sokol Chrudim
8
David Klimeš
TJ Sokol Centrum Haná
8
Jan Hnilička
SKKP Handball Brno A
8
David Flajsar
TJ Sokol Centrum Haná
8
Alex Dufek
TJ S.Sl. Uherské Hradiště
8
Adam Bulhart
SK Kuřim
8
Lukáš Vaško
SK Kuřim
7
Tomáš Ulrich
Handball club Olomouc 1966
7
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Juliánov - Házená L. Hustopeče
nezadáno
video
online
Uh. Hradiště - TJ Sokol Centrum Haná
16.5. 11:00
video
online
SK Kuřim - SKKP Handball Brno A
16.5. 15:00
video
online
HBC Olomouc 1966 - Sokol V. Meziříčí
17.5. 14:00
video
online
Bohunice - Chrudim
17.5. 15:00
video
online
Sokol Telnice - HK Ivančice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Olomouc 1966
12
11
0
1
453 : 304
22
2
SK Kuřim
13
11
0
2
445 : 321
22
3
Sokol Telnice
11
9
0
2
392 : 335
18
4
SKKP Handball Brno A
12
8
0
4
470 : 333
16
5
TJ Sokol Centrum Haná
12
8
0
4
356 : 317
16
6
Bohunice
13
7
0
6
425 : 377
14
7
Uh. Hradiště
13
6
0
7
365 : 368
12
8
Sokol V. Meziříčí
13
4
0
9
404 : 454
8
9
HK Ivančice
13
3
0
10
357 : 443
6
10
Chrudim
13
2
0
11
286 : 463
4
11
Házená L. Hustopeče
0
0
0
0
0 : 0
0
12
Sokol Juliánov
13
0
0
13
317 : 555
0
Tabulka střelců
Martin Hirš
SK Kuřim
116
Adam Chalupník
TJ Sokol Chrudim
112
Ondřej Oščádal
TJ Sokol Centrum Haná
99
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jan Pešák
Sokol Juliánov
19
Mathias Moka
TJ Sokol Chrudim
12
Richard Janeček
SKKP Handball Brno A
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Horák
SK Kuřim
30
Adam Šimbera
HK Ivančice
26
Matouš Kolečkář
SKKP Handball Brno A
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.