Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Matěj Šenk
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Filip Suchánek
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Marek Smejkal
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Slováček
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Rajnoha
Pepino SKP Frýdek Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Pyszko
MHK TAEDA Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Václav Punčochář
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Pohlmann
TJ Tatran Litovel B
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Pavlík
TJ Tatran Litovel B
2 - 0 - 0 - 1
Denis Patrik O´Connor
Pepino SKP Frýdek Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Mičovský
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Měrka
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
David Mazurek
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
David Lefan
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Kula
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kubeša
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Krpelík
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Filip Koleček
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Kawulok
TJ Tatran Litovel B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Kasaj
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Dimitrij Chomič
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Hruška
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Hrbáček
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Martin Hrachovec
Pepino SKP Frýdek Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Michal Hradil
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Hluštík
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Gelnar
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Adam Gajdošík
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dohnal
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Čikota
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Čavrnoch
MHK TAEDA Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Čamek
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Richard Buček
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Brožek
Pepino SKP Frýdek Místek B
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Bodlák
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Blaha
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Bandy
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Marek Antes
TJ Lesana Zubří
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí - M.A.T. Plzeň
28 : 27
video
online
HCB Karviná - Dukla Praha
29 : 32
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.