Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Marián Švec
TJ Fatra Slavia Napajedla
21
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
21
Jan Rajnoha
Pepino SKP Frýdek Místek B
20
Jiří Protivánek
TJ Tatran Litovel B
19
Martin Hrachovec
Pepino SKP Frýdek Místek B
18
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
18
Zdeněk Čevora
TJ Fatra Slavia Napajedla
18
Radovan Vízner
TJ SOGOS Holešov
16
Marek Smejkal
TJ Rožnov p.R.
16
Tomáš Janků
Házená Uničov
16
Daniel Igenyes
Sokol Ostrava
16
Michal Frébort
Házená Uničov
16
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
16
Miroslav Čavrnoch
MHK TAEDA Karviná
16
Matěj Mazur
Pepino SKP Frýdek Místek B
15
Jakub Kobliha
SK Žeravice
15
Adam Gajdošík
TJ Fatra Slavia Napajedla
15
Jakub Brožek
Pepino SKP Frýdek Místek B
15
Petr Zedek
SK Žeravice
14
Martin Šmíd
Házená Uničov
14
Lukáš Kramoliš
TJ Rožnov p.R.
14
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
14
Radek Hromada
SK Žeravice
14
Michal Hradil
TJ SOGOS Holešov
14
Josef Diviš
MHK TAEDA Karviná
14
Josef Brada
SK Žeravice
14
Pavel Bajer
SK Žeravice
14
Michal Krpelík
TJ Lesana Zubří
13
Tomáš Jurásek
TJ Fatra Slavia Napajedla
13
Miroslav Hluštík
TJ Sokol Luhačovice
13
Adam Gelnar
SKH Polanka n.O
13
Martin Veřmiřovský
TJ Lesana Zubří
12
Vojtěch Valouch
TJ Tatran Litovel B
12
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O
12
Denis Patrik O´Connor
Pepino SKP Frýdek Místek B
12
Michal Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
12
Tomáš Havránek
Pepino SKP Frýdek Místek B
12
Pavel Faltýnek
TJ Tatran Litovel B
12
Lukáš Bochnia
Sokol Ostrava
12
Richard Blahut
Pepino SKP Frýdek Místek B
12
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Tatran Litovel - Rožnov p.R.
16.5. 15:00
video
online
Sokol Ostrava - Zlín
17.5. 12:00
video
online
SKH Polanka n.O. - HCB Karviná B
17.5. 14:30
video
online
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
17.5. 15:00
video
online
HC Nový Jičín - Kopřivnice
17.5. 15:00
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Kopřivnice
13
11
1
1
445 : 344
23
2
SKH Polanka n.O.
12
10
1
1
364 : 229
21
3
TJ Tatran Litovel
13
10
1
2
468 : 375
21
4
Zlín
13
9
0
4
353 : 346
18
5
HCB Karviná B
13
6
0
7
310 : 324
12
6
Sokol Ostrava
13
5
1
7
374 : 394
11
7
TJ Cement Hranice
14
5
0
9
425 : 422
10
8
HC Nový Jičín
12
4
2
6
333 : 362
10
9
Rožnov p.R.
13
4
1
8
420 : 436
9
10
HK Bystřice p.H.
13
3
1
9
323 : 379
7
11
TJ Sokol Horka n.M.
13
0
0
13
269 : 473
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.