Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Zdeněk Čevora
TJ Fatra Slavia Napajedla
18
Marek Hajda
TJ Sokol Luhačovice
18
Martin Hrachovec
Pepino SKP Frýdek Místek B
18
Jiří Protivánek
TJ Tatran Litovel B
19
Jan Rajnoha
Pepino SKP Frýdek Místek B
20
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
21
Marián Švec
TJ Fatra Slavia Napajedla
21
Pavel Coufal
TJ Tatran Litovel B
22
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
22
Miroslav Pšenica
TJ Rožnov p.R.
22
Martin Šůstek
TJ Sokol Luhačovice
22
David Kubiš
TJ Sokol Luhačovice
23
Erik Mader
SK Žeravice
23
Petr Pomahač
MHK TAEDA Karviná
25
Mathias Choleva
Sokol Ostrava
26
David Jonák
SK Žeravice
26
Daniel Vičan
TJ Lesana Zubří
26
Tomáš Koleček
TJ Rožnov p.R.
27
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
27
Alex Mahdal
TJ Sokol Luhačovice
28
Radim Hustopecký
Pepino SKP Frýdek Místek B
29
Jakub Juřina
SKH Polanka n.O
29
Tomáš Vítek
TJ Fatra Slavia Napajedla
29
Jiří Závodník
TJ Fatra Slavia Napajedla
29
Marek Antes
TJ Lesana Zubří
30
Radim Balhárek
TJ Lesana Zubří
30
Radek Čikl
TJ Tatran Litovel B
30
Lukáš Novák
SKH Polanka n.O
30
David Číhal
TJ Tatran Litovel B
31
Radek Chytil
TJ Tatran Litovel B
31
Ondřej Kawulok
TJ Tatran Litovel B
31
David Kobert
SK Žeravice
31
David Novák
TJ Fatra Slavia Napajedla
32
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
32
Tomáš Šmíd
TJ Lesana Zubří
32
Jiří Štencl
TJ Tatran Litovel B
32
Michal Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla
34
Vojtěch Polášek
SKH Polanka n.O
34
Tomáš Hruška
TJ SOGOS Holešov
36
Vít Červenka
TJ Lesana Zubří
37
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.