Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Marek Vincour
TJ Tatran Litovel B
4 - 0 - 0 - 2
Martin Veřmiřovský
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Valouch
TJ Tatran Litovel B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Uruba
TJ SOGOS Holešov
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
4 - 0 - 0 - 2
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Zbyněk Spurný
TJ Tatran Litovel B
4 - 0 - 0 - 2
Jan Skřehot
SKH Polanka n.O
4 - 0 - 0 - 2
Martin Pomichálek
Pepino SKP Frýdek Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Padalík
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Neuwirth
SKH Polanka n.O
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mostýn
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Mizera
TJ Lesana Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Karel Mayer
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Alex Mahdal
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Kramoliš
TJ Rožnov p.R.
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Michal Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Klaban
Pepino SKP Frýdek Místek B
4 - 0 - 0 - 2
David Jonák
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Janků
Házená Uničov
4 - 0 - 0 - 2
Michal Indrák
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Radek Chytil
TJ Tatran Litovel B
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Hečko
Pepino SKP Frýdek Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Havránek
Pepino SKP Frýdek Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Adam Gelnar
SKH Polanka n.O
4 - 0 - 0 - 2
Pavel Faltýnek
TJ Tatran Litovel B
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Dyba
Sokol Ostrava
4 - 0 - 0 - 2
Michal Dvorník
Házená Uničov
4 - 0 - 0 - 2
Zdeněk Čevora
TJ Fatra Slavia Napajedla
4 - 0 - 0 - 2
Martin Cáb
Pepino SKP Frýdek Místek B
4 - 0 - 0 - 2
Martin Buček
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Zapletal
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Vařeka
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Václav Tutsch
TJ SOGOS Holešov
2 - 0 - 0 - 1
Martin Šůstek
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Štěpánek
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
David Špůrek
TJ Rožnov p.R.
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro 2020 - 22. kolo - výsledky
video
online
L.Zubří - Házená Uničov
16.5. 14:00
video
online
MHK TAEDA Karviná - Luhačovice
16.5. 16:30
video
online
Napajedla - Rožnov p.R.
16.5. 17:00
video
online
Sokol Ostrava - Pepino SKP F-M B
17.5. 16:00
video
online
TJ Tatran Litovel B - SK Žeravice
17.5. 16:00
video
online
SKH Polanka n.O - TJ SOGOS Holešov
17.5. 16:30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK TAEDA Karviná
14
10
0
4
413 : 384
20
2
Rožnov p.R.
14
9
1
4
428 : 387
19
3
Napajedla
14
9
1
4
395 : 354
19
4
Pepino SKP F-M B
14
7
5
2
415 : 386
19
5
SKH Polanka n.O
14
9
1
4
348 : 321
19
6
SK Žeravice
14
7
2
5
356 : 323
16
7
Sokol Ostrava
14
7
1
6
409 : 365
15
8
L.Zubří
14
6
2
6
368 : 400
14
9
TJ SOGOS Holešov
14
5
0
9
400 : 413
10
10
TJ Tatran Litovel B
13
4
0
9
359 : 402
8
11
Luhačovice
13
1
2
10
326 : 399
4
12
Házená Uničov
14
1
1
12
356 : 439
3
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ SOGOS Holešov
98
Michal Paululik
MHK TAEDA Karviná
93
Jiří Užek
MHK TAEDA Karviná
88
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Lukáš Tvarožek
SKH Polanka n.O
27
Tomáš Herda
SK Žeravice
23
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
21
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Kráčmar
Sokol Ostrava
34
Miroslav Rypar
Házená Uničov
28
Martin Žůrek
TJ Fatra Slavia Napajedla
26
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.