Soutěže mužů
Extraliga muži
|
Muži
|
Ženy
|
Reprezentace
|
Český svaz házené
|
Hrajte miniházenou
Mistrovské soutěže
STRABAG RAIL Extraliga muži
1.liga muži
2 liga muži JVČ
2.liga muži SZČ
2.liga muži JM
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Z
2.liga starší dorostenci V
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci - Č
2.liga mladší dorostenci - JM
2.liga mladší dorostenci - SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Házená on-line
Ke stažení
Další odkazy
Fotogalerie
Archiv
Informace o akcích a zajímavosti z házené do vašeho emailu. Přihlaste se k odběru novinek.
Email
HTML
Text
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Lukáš Kujan
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kubr
HK Baník Most z.s.
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Kubík
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Kubáň
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Kroc
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Kresta
Pepino SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Adam Kredatus
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kratochvíl
Dukla Praha A
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Kovařík
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Koukal
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Kopecký
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Konečný
Pepino SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Kocman
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Martin Kakač
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Mikuláš John
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Adam Janovský
TJ JM Chodov
2 - 0 - 0 - 1
Robert Chytrý
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Chovanec
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Chobot
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Vít Chaloupka
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Oliver Huska
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Kryštof Hireš
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Havlíček
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Filip Havel
Dukla Praha B
2 - 0 - 0 - 1
Ota Hampl
C.S.Cargo HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
David Hajíček
TJ Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Geryk
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Albert Franěk
Talent Škoda JS Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Fišer
Liberec Handball
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Együd
HK Baník Most z.s.
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Dvořák
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Doškář
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Čížek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Marek Černý
HBC Olomouc 1966
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Černý
HK FCC Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Černý
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Michal Černík
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Štěpán Čermák
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Bláha
Talent Škoda JS Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Zpět
Další
Předchozí kola
4. kolo Skupina XVIII 15. 3. 2020 TJ Sokol Šťáhlavy - výsledky
video
online
SK Kuřim - Šťáhlavy
nezadáno
video
online
Třeboň - Dukla B
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - SK Kuřim
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Třeboň
nezadáno
video
online
Dukla B - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
SK Kuřim - Třeboň
nezadáno
video
online
Šťáhlavy - Dukla B
nezadáno
video
online
Třeboň - TJ Sokol Velké Meziříčí
nezadáno
video
online
Dukla B - SK Kuřim
nezadáno
video
online
TJ Sokol Velké Meziříčí - Šťáhlavy
nezadáno
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK FCC Město Lovosice
12
12
0
0
392 : 175
24
2
Ostrava
12
11
0
1
265 : 208
22
3
Kopřivnice
12
11
0
1
258 : 199
22
4
Dukla A
12
11
0
1
297 : 166
22
5
Talent Škoda JS Plzeň
12
10
0
2
247 : 168
20
6
HBC Olomouc 1966
12
9
1
2
260 : 211
19
7
Polanka
12
8
2
2
231 : 228
18
8
Šťáhlavy
12
8
1
3
219 : 203
17
9
Sokol N. Veselí
12
8
0
4
226 : 165
16
10
HCB Karviná
12
6
3
3
210 : 191
15
11
C.S.Cargo HBC Jičín
12
7
1
4
257 : 202
15
12
Chodov
12
7
0
5
238 : 192
14
13
Pepino SKP Frýdek-Místek
12
5
3
4
252 : 241
13
14
Zlín
12
6
0
6
210 : 221
12
15
Bohunice
12
5
1
6
231 : 249
11
16
Telnice
12
4
0
8
228 : 270
8
17
SKKP Handball Brno
12
3
1
8
211 : 263
7
18
Liberec
12
2
2
8
201 : 253
6
19
TJ Sokol Velké Meziříčí
12
2
1
9
188 : 264
5
20
SK Kuřim
12
2
1
9
184 : 268
5
21
Dukla B
12
2
0
10
178 : 252
4
22
TJ Tatran Litovel
12
1
1
10
193 : 259
3
23
Úvaly
12
1
0
11
183 : 266
2
24
HKBM
12
0
0
12
187 : 298
0
25
Třeboň
12
0
0
12
160 : 294
0
Tabulka střelců
Dan Erebai
Dukla Praha A
88
Václav Košťálek
Sokol Ostrava
83
Tadeáš Pokorný
HK FCC Město Lovosice
80
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Josef Bürger
TJ Jiskra Třeboň
16
Šimon Erbes
SKKP Handball Brno
14
Tomáš Vrána
HK Baník Most z.s.
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Soukup
HK Baník Most z.s.
22
Denis Dabrowski
HC Zlín
22
Lukáš Barteček
Tatran Bohunice
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.