27.9.2012 otevřeno: 1137 x

Frýdek na Kopřivnici nestačil

Už ve čtvrtek sehrávali Frýdečtí utkání čtvrtého kola v Kopřivnici. Ke konci druhého poločasu srovnali krok s domácími, kteří do té doby stále vedli, v závěru ale byli úspěšnější házenkáři Kopřivnice.

Tipgames extraliga – 4. kolo

Kopřivnice – Frýdek-Místek 33:30 (18:15)

Domácí se hned na začátku zápasu ujali vedení a dlouho vydrželi diktovat tempo zápasu. Střelecky se dařilo Rečkovi s Krejčiříkem. Po první třicetiminutovce vedli Kopřivničtí o pět branek 18:13. Ve druhém poločase to dlouho vypadalo na jasnou záležitost pro domácí. Vždyť ve 47. minutě byl stav utkání 28:22. Pak ale dlouhých osm minut nedokázali domácí vsítit branku, chybovali, naopak hosté krok za krokem korigovali, především zásluhou levorukého Kichnera. Pět minut před koncem to bylo o gól 29:28. Závěr byl dramatický. Kýženého bodu se však hosté přes veškerou snahu nedočkali. Naopak Kopřivnice dvěma slepenými góly v poslední minutě nakonec zaokrouhlila své vítězství na 33:30.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Reček 10, Krejčiřík 8, Veřmiřovský 4
Nejlepší střelci Frýdku: Hes 9/6, Kichner 5, Kalous 4, Petřík 4, Vacula 4
Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6, vyloučení: 5 – 8 (ČK Vacula), rozhodčí: Bečička, Horák, diváků: 460