11.9.2012 otevřeno: 1503 x

V předehrávce naložily Lovosice Přerovu dvanáctibrankovou porážku

Utkání druhého kola si předehrávali házenkáři Lovosic již v úterý z důvodu víkendového zápasu poháru EHF v Chorvatsku. Týmu Přerova naložili v tréninku na Chorvaty dvanáctibrankovou nálož.

Tipgames extraliga - 2. kolo, předehrávka

Lovosice – Přerov 33:21 (15:15)

První poločas večerního utkání v Lovosicích byl velmi vyrovnaný. Jen v prvních minutách hry se domácí ujali výraznějšího vedení (5:1), po patnácti minutách zápasu ale bylo skóre vyrovnané po třech brankách, jejichž autory byli přerovští házenkáři Zemánek s Valáškem (7:7, 10:10). Do poločasu pak pokračovala přetahovaná o minimální vedení. O to překvapivější bylo, že se druhý poločas stal naprosto jednoznačnou záležitostí domácích házenkářů. Od začátku druhé půle do 48. minuty skórovali Lovosiští devětkrát, zatímco Hanáci jen jednou z ruky Kavky. Celkově se síť za lovosickým brankářem Šálkem zachvěla v druhém poločase jen šestkrát, naopak lovosičtí Klimt, Berka a Jonáš sypali do branky Přerova střelu za střelou. V počátku vyrovnané utkání tak skončilo dvanáctibrankovou porážkou Přerova.

Nejlepší střelci Lovosic: Berka 6, Klimt 5, Motl 4, Brecko 4/1, Jonáš 4
Nejlepší střelci Přerova: Kavka 5, Pernička 5, Kovařík 3
Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/3, vyloučení: 3 – 1, rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 350