6.5.2012 otevřeno: 1054 x

V předehrávce sedmého kola drama v Plzni

Už sedmé kolo, které bude hráno ve sváteční úterý si předehrávaly Hranice v Plzni, Po napínavém druhém poločase zůstávají body na západě Čech. PŘIDÁNA FOTOGALERIE

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 7. kolo - předehrávka

Plzeň – Hranice 27:26 (11:13)

Utkání sedmého nadstavbového kola se dnes předehrávalo v Plzni. Souboj tabulkových sousedů a soupeřů v boji o lídra dolní šestky patřilo k těm nejnapínavějším, které nadstavba dolní skupiny přinesla. Až do 41. minuty měli vedení na své straně hosté z Hranic a to hlavně díky Weintrittovi, Šírovi a neomylnému exekutorovi sedmimetrových hodů Magrlovi (5:8, 11:13, 16:18). Domácí se snažili hrát dynamickou a tvrdou házenou a často byli za svou tvrdost trestáni. Obrat ve skóre nastal mezi 41. a 45. minutou, kdy sérií čtyř gólů překulili vedení na stranu Západočechů Květoň se Škvařilem. Po zbytek utkání si pak udržovali Plzeňští asi dvoubrankový náskok, v závěru zápasu hosté korigovali na rozdíl jediného gólu. Nejtěsnější možné vítězství ale domácí v utkání, kterému by slušela remíza, uhájili.

Nejlepší střelci Plzně: Škvařil 7, Bečvář 6, Strýc 5/2
Nejlepší střelci Hranic: Weintritt 7, Magrl 6/6, Šíra 4, Indrák 4
Sedmimetrové hody: 2/2 – 6/6, vyloučení: 8 (přímá ČK Pohlmann) - 1, rozhodčí: Větrovský, Zych, diváků: 90

Plzeňský Strýc při jednom ze soubojů s gólmanem Kučerkou.