29.4.2012 otevřeno: 1238 x

Páté kolo nadstavby zahájila v předehrávce vysoká porážka Kopřivnice

Pří výletu do Čech sehrála Kopřivnice hned dva zápasy. Zatím co včera si s Třeboní poradila, v Plzni dnes podlehla sedmnáctibrankovým rozdílem. PŘIDÁNA FOTOGALERIE

Tipgames extraliga – nadstavba 7. – 12. místo – 5. kolo, předehrávka

Plzeň – Kopřivnice 36:19 (18:8)

Podobně jako minulý víkend Plzeň, tentokrát si výlet přes republiku obohatila jedním zápasem navíc Kopřivnice. Po včerejším vítězství nad Třeboní přijela o další body bojovat do Plzně, tady však sklidila jen vysokánskou porážku. Už po patnácti minutách prohrávali Kopřivničtí vysoko 10:2, o přestávce byla jejich ztráta už desetibranková 18:8. A první část druhého poločasu byla pro Kopřivnici ještě neúspěšnější. Do 44. minuty skórovali jen čtyřikrát, zatím co do jejich sítě padlo hned jedenáct plzeňských střel, především z ruky Škvařila s Bečvářem a Vinkelhöferem. Na druhé straně skóroval víckrát než jednou pouze Gřes. Za stavu 29:12 tak bylo už vše rozhodnuto a utkání už se jen dohrávalo. Posledním hřebíčkem bylo pět rychlých branek Bečváře s Pohlmanem, které uzavřely skóre zápasu na vysokém sedmnáctibrankovém rozdílu.

FOTGALERIE zde

Nejlepší střelci Plzně: Škvařil 9, Vinkelhöfer 6, Květoň 5, Pohlmann 5
Nejlepší střelci Kopřivnice: Gřes 13/6
Sedmimetrové hody: 0/0 – 7/6, vyloučení: 2 - 3, rozhodčí: Brůna, Vostatek, diváků: 90

Zadumaný Martin Šetlík na lavičce Plzně. S výsledkem ale mohl být spokojen.