23.3.2012 otevřeno: 1475 x

Základní část uzavřely Hranice vítězstvím nad poslední Třeboní

Třeboň si ani v dnešním utkání nevylepšila chudý bodový zisk základní části. Ze závěrečného vítězství se v předehrávce 22. kola radovaly Hranice.

Tipgames extraliga – 22. kolo

Třeboň – Hranice 15:19 (8:10)

Dva dnešní soupeři se budou utkávat i v nadstavbě, kde budou bojovat o lepší pozici v dolní šestce. Do utkání vstoupily oba celky vyrovnaně, po deseti minutách to bylo 3:4. Průběh utkání ale dnes diktovali především brankáři – na straně domácích Schams, v brance hostů Kučerka a i proto dnes diváci v Třeboni viděli jen málo branek. Závěr poločasu zvládli lépe hosté a odskočili svému soupeři zásluhou Čadry a Doláka na dvoubrankový rozdíl. I druhý poločas se vydařil lépe Hranicím. Rozhodující čtyřbrankový náskok získali hosté ve 47. minutě (12:16). Dobře mířil právě již zmíněny Čadra, v dresu Jihočechů nevynikal výrazněji nikdo ze střelců a manko se jim nedařilo snížit. Nejblíže se Hranicím Třeboňští přiblížili tři minuty před koncem za stavu 15:17, pak ale dvěma rychlými brankami hosté svůj náskok zpět navýšili a pojistili své poslední vítězství základní části.

Nejlepší střelci Třeboně: Brchaň 3, Loskot 3, Mošovský 3, Kubík 3
Nejlepší střelci Hranic: Čadra 7/1, Bajgar 3/1, Šíra 3
Sedmimetrové hody: 0/0 - 3/2, vyloučení: 1 - 2, rozhodčí: Halada, Pavlát, diváků: 150