15.2.2012 otevřeno: 1128 x

Petržala nedovolil Přerovu využít přesilovou hru. Akce 16. kola Tipgames extraligy.

Také druhé jarní kolo Tipgames extraligy házenkářů přineslo řadu pohledných akcí. Pěknou nahazovačkou se například prezentovaly Hranice v souboji s Karvinou, ale nakonec jsme pro Vás za 16. kolo vybrali moment z utkání Dukla Praha - Sokol Přerov.

Přerov na půdě obhájců titulu hodně kousal, a i když tomu konečné skóre 29:17 nenapovídá, ještě ve 49. minutě dělily oba týmy pouhé tři branky (20:17). V druhé polovině zápasu ale Moravany potrápil Tomáš Petržala, který předváděl jisté zákroky nejen v koncovce duelu, kdy domácí odskočili na konečných dvanáctibrankový rozdíl. Od počátku druhé půle až do time-outu Dukly ve zmíněné 49. minutě byly totiž lepším týmem hosté a Dukla jen díky svému brankaři udržela alespoň část náskoku, který si vypracovala před přestávkou.

Důkazem toho je i pohledně sehraná přesilová hra Přerova ze 40. minuty zápasu, při níž výbornou práci předvedli nahrávající Hradil a na pivotu clonící Kovařík. V jasné šanci však Kavku skvěle vychytal právě Petržala a nedovolil tak hostům využít přesilovou hru po vyloučení Svitáka.

VIDEO ZDE

Sledujte stránky českého svazu házené a jeho youtubový kanál, kde se po 18. kole Tipgames extraligy objeví kompletní nabídka akcí za měsíc únor a bude spuštěno hlasování v anketě Akce měsíce.