9.10.2011 otevřeno: 2437 x

Dvě přímé červené zasvítily ve Frýdku

Jedno utkání 5. kola extraligy se sehrávalo i dnes. Do Frýdku zavítala Třeboň a místo bodů si odtud veze jen dvě přímé červené karty.

Tipgames extraliga - 5. kolo

Frýdek-Místek – Třeboň 29:22 (14:12)

Před dnešním utkáním měli oba soupeři stejný počet bodů, o hodinu a půl později už má dvoubodový náskok Frýdek. Celý první poločas byl velmi vyrovnaný, přibližně dvoubrankový náskok si však stále udržovali domácí. V jejich dresu mířili nejpřesněji Hes s Holbeinem, odpovídal jim Brchaň s Kotlabou. Po prvních patnácti minutách však zbytek utkání sledoval z tribun Masák, diskvalifikovaný za faul ze zadu ve vyložené brankové příležitosti a později ho ve druhé půli následoval Kotlaba, který reagoval vulgárně na dvouminutový trest za nesportovní chování. Třeboň se tak připravila o dva hráče a ani Loskot, Nohava či Baierling nebyli střelecky úspěšní natolik, aby stačili na palebnou sílu domácích. Frýdek tak prakticky po celý druhý poločas udržoval šestibrankové vedení a stejným rozdílem i zvítězil.

Nejlepší střelci Frýdku: Dyba 6/3, Hes 6/3, Holbein 5, Meca 5

Nejlepší střelci Třeboně: Loskot 5/2, Nohava 4, Baierling 4

Sedmimetrové hody: 7/6 - 4/3, vyloučení: 5 – 5 (přímá ČK Kotlaba, Masák), rozhodčí: Novotný, Samek, diváků: 406

Michal Vacula přispěl k vítězství dmácích dvěma brankami.