25.9.2011 otevřeno: 2355 x

Dukla veze oba body z Plzně

Druhou polovinu zápasů dnes měla na programu nejvyšší soutěž házenkářů. Pozornost poutal souboj mezi Plzní a Duklou, ze kterého si nakonec oba body odváží hostující celek.

Tipgames extraliga - 3.kolo neděle

Plzeň – Dukla Praha 21:26 (10:14)

Domácí házenkáři, kteří v úvodním kole na domácí palubovce ztratili již bod s Karvinou, nedokázali proti svému rivalovi v zápase ani jednou vést. Vyrovnaný stav svítil na ukazateli pouze v úvodní čtvrthodině střetnutí, když v 18.minutě srovnával Tonar na 6:6. V dalších minutách již Dukla získala výraznější brankový náskok, který v poločase činil čtyři góly. Pražané ve druhé půli svoje vedení ještě navýšili (20:14 ve 42.minutě) a přestože Plzeň šest minut před koncem dokázala zkorigovat na 20:22, na další domácí body nedosáhla.

Nejlepší střelci Plzně: Tonar 7, Vinkelhöfer 4, Šindelář 3

Nejlepší střelci Dukly: Kotrč 9/1, Horák 7, Sviták 3

Sedmimetrové hody: 2/1 – 1/1, vyloučení: 5 – 7, rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 520

Souboj Horáka (Dukla Praha) a Škvařila (Plzeň)

Zbývající zápasy:

Frýdek-Místek - Zubří 24:29 (13:17)
Nejvíce branek:
Hes 7/1, Dyba 5, Kichner 4 - Míka 7/2, Hanták 6, Dědek 4. Rozhodčí: Horáček, Simu. Sedmimetrové hody: 2/1 - 3/2. Vyloučení: 1:4. Diváci: 374.

Jičín - Kopřivnice 40:28 (18:10)
T. Babák 11/3, Kraus 9, A. Babák 4 - Hanzelka 6, Střelec, Rachač, Stanislav a Frančík po 4. Rozhodčí: B. Frieser, L. Frieser. Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/2. Vyloučení: 1:3. Diváci: 450.

Nejlepší střelci Frýdku-Místku: Hes 7/1, Dyba 5, Kichner 4

Nejlepší střelci Zubří: Mika 7/2, Hanták 6, Dědek 4

Sedmimetrové hody: 2/1 - 3/2, vyloučení: 1 - 4, rozhodčí: Horáček, Simu, diváků: 374

O tvrdé souboje nebylo na severu Moravy nouze

Nejlepší střelci Jičína: T.Babák 11/3, Kraus 9, A. Babák 4

Nejlepší střelci Kopřivnice: Hanzelka 6, Střelec 4, Rachač 4, Stanislav 4, Frančík 4

Sedmimetrové hody: 4/3 - 3/2, vyloučení: 1 - 3, rozhodčí: Frieser, Frieser, diváků: 450