26.3.2011 otevřeno: 1567 x

Jednoznačné vítězství Valachů v Brně

K poslednímu utkání základní části dnes nastoupily v Brně celky Králova Pole a Zubří. Podobně jako ve včerejších duelech dokázal i tady tabulkově lépe postavený celek potvrdit roli favorita.

ZUBR Extraliga - 22. kolo

Brno – Zubří 27:37 (13:22)

V patnácté minutě svítil na ukazateli skóre stav 7:10, když čtyři z těchto branek domácích vsítil Hubáček ze sedmimetrových hodů. V zuberském dresu se prosazoval především levý křídelník Mičkal, který ve své aktivitě nepolevil ani ve zbytku první půle a měl svými osmi brankami velký podíl na výrazném poločasovém vedení hostů. Nejvýraznější postavou druhého poločasu v domácím dresu byl brankář Zapletal, ale ani jeho mimořádný výkon nevedl k obratu či ke zdramatizování zápasu. Zubří kontrolovalo hru a výsledný desetibrankový rozdíl tak odpovídá předvedeným výkonům obou mužstev.

Nejlepší střelci Brna: Hubáček 11/6, Chýlek 4, Večeřa 3, Jung 3

Nejlepší střelci Zubří: Mička 8, Randýsek 6, Číp 5, Hrstka 5

Sedmimetrové hody: 7/6 – 3/2, vyloučení: 2 - 9, rozhodčí: Opava, Válek, diváků: 250