11.3.2011 otevřeno: 1740 x

V dohrávce bezproblémové vítězství Karviné

Stejně jako ženská Interliga, i mužská ZUBR Extraliga byla poznamenána chřipkovou epidemií. Dnes bylo dodatečně sehráno střetnutí sedmnáctého kola mezi Karvinou a Kopřivnicí.

ZUBR Extraliga - dohrávka 17.kola

Karviná - Kopřivnice 29:17 (14:8)

Střetnutí mezi novým lídrem tabulky a momentálně posledním extraligovým celkem bylo vyrovnané pouze v samém úvodu a to do stavu 3:3. Druhou desetiminutovku první půle pak domácí vyhráli 6:2, ujali se vedení 9:5 a to i nadále navyšovali. V poločase vedla Karviná 14:8 a menší brankový rozdíl již mezi oběma týmy nenastal až do konce střetnutí. Ve 45.minutě poslední český mistr z rukou Faitha zvyšoval již na 22:13, aby v konečném součtu zvítězil 29:17 a vyšvihl se na první místo průběžné tabulky.

Nejlepší střelci Karviné: Balwas 6, Petrovský 5/2, Monczka 3

Nejlepší střelci Kopřivnice: Rachač 4, Hanzelka 4, Gřes 4/1

Sedmimetrové hody: 2/2 - 3/2, vyloučení: 4 - 4, rozhodčí: Kondělka A., Kondělka D., diváků: 600