3.3.2011 otevřeno: 1567 x

Zuberské štiky protrhaly třeboňské sítě

Dvacáté kolo ZUBR Extraligy bude tentokrát rozloženo dokonce na čtyři herní dny. Prvním zápasem bylo střetnutí Třeboně a Zubří, ve kterém aktuálně druhý celek nezaváhal a jednoznačným výkonem potvrdil své tabulkové pozice.

ZUBR Extraliga - předehrávka 20.kola

Třeboň – Zubří 24:31 (8:14)

Začátek souboje na jihu Čech se nesl v poměrně pomalém tempu a na nízkém poločasovém skóre se podepsaly zejména dobré zákroky obou brankářů – Maliny i Schamse. Po deseti minutách už však přes veškerou snahu domácí obrany vedli Zubřané 5:1 a svůj náskok ještě navyšovali (24. minuta 12:5). Ani přitvrzená defenziva domácího celku, jíž dominoval především Šulc potrestaný třemi dvouminutovými tresty, nedokázala ve druhé půli zabrzdit příliv střel do třeboňské sítě. Deset minut před koncem utkání se sice domácím podařilo zkorigovat stav utkání na 20:24, v zápětí však Vyjídák s Randýskem opět navýšili vedení na osm branek a zásadnější úprava skóre už se domácím nepodařila.

Nejlepší střelci Třeboně: Bicek 5, Mošovský 5, Brchaň 5

Nejlepší střelci Zubří: Stržínek 6/3, Vyjídák 5, Randýsek 5

Sedmimetrové hody: 3/0 – 3/3, vyloučení: 7 (ČK Šulc) – 4, rozhodčí: Kohout, Vaník, diváků: 200